Як захистити шкіру від морозу

yak_zahistiti_shkiru_vid_morozu

Шкіра обличчя настільки ніжна, що перепади температури для неї – згубна сила, особливо зимою, коли потрібно вийти з теплої домівки на мороз. Що ж потрібно робити, щоб вберегти шкіру від нещадного морозяного повітря?

Догляд за шкірою слід починати з вмивання. Про мило, лосьйони на спирту, очищуючі пінки і навіть вмивання звичайною водою потрібно забути до весни. Взимку дуже важливо не порушити природній захист шкіри – гідроліпідну мантію, який якраз здатен вберегти її від морозів та вітру. Вмивання слід замінити на очищення шкіри з допомогою косметичного молочка чи безспиртового тоніка. В склад косметичного молочка входять мінеральні олії, які не сушать шкіру і не загострюють дерматологічні проблеми (не запалють прищі тощо).

Потрібно бути обережними також зі зволожуючими засобами, тому що вони небезпечні при морозяній погоді: волога, яку містить крем, при низькій температурі замерзає і псує шкіру. Є й ще одна небезпека: в пересушеному хатньому повітрі деякі креми здатні притягувати вологу, але оскільки в сухому приміщенні цій волозі ніде взятись, креми витягують її з шарів дерми, таким чином шкіра обличчя пересихає. Усіма зволожуючими кремами дерматологи рекомендують користуватися перед сном, за годину до того, як збираєтесь спати. Виключенням є гіалуронова кислота і хітозан. Оскільки разом зі зволоженням вони покриваютьшкіру захисною плівкою, яка не дає волозі випаровуватись. Наносити косметичні засоби з цими компонентами потрібно не раніше ніж за годину до виходу з теплого приміщення.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

    Декілька правил від косметологів як вберегти шкіру від морозу:

  1. В холодну пору надавати перевагу кремам не лише з вітаміном С, а й Д
  2. Якщо судини на обличчірозташовані дуже близько до шкіри, користуйтесь кремом з вітаміном К.
  3. Якщо шкіра обличчя дуже суха, то до тонального крему можна додати краплю зволожуючого крему і нанести на лице за півгодини до виходу.
  4. . . . . . . . .

  5. При мінусовій температурі не слід наносити макіяж з використанням сухої косметики, краще використовувати кремоподібні засоби, а перед виходом на вулицю нанести на шкіру обличчя шар розсипчастої пудри.
  6. Пити побільше води, вона покращить функціонування жирових клітин.
  7. Не приймати гарячі ванни та душ: чим вища температура води, тим більш сухою стає шкіра. Після ванни шкіру не можна витирати рушником, а лише злегка промокнути.