Червона Доріжка на «Золотому Глобусі» 2017

Зіркові образи на Червоній Доріжці «Золотого Глобусу» 2017

3 апетитні бургери, які обожнюють голлівудські актори

Від смачного й ароматного бургера не відмовиться ніхто, навіть оскароносні голлівудські актори. Більш того, Гвінет Пелтроу, Леонардо Ді Капріо та Скарлет Йохансон регулярно готують бургери та бурітос для себе і своїх гостей.

3 ексклюзивні факти про красу Мерилін Монро

На усіх фото Мерилін Монро виглядає настільки свіжо і яскраво, наче ці світлини зроблені сьогодні, а не сімдесят років тому. Проте у середині 50-их не існувало Фотошопу, щоб відретушувати фотографії, тож Мерилін досягла вершини досконалості у своїй зовнішності. «Щоденник красуні» розповідає про ексклюзивні факти, як створювався образ голлівудської ікони стилю.

Найкращі літні образи зірок. Здорова шкіра і мінімальний макіяж

Якщо шукаєте натхнення для свіжого літнього образу, найкраще його почерпнути у знаменитостей. Акторки, співачки, моделі й красуні світового рівня демонструють на собі, як в будь-якому віці виглядати цікавою, молодою і привабливою.

6 жіночих уроків від Моніки Беллуччі

Моніка Беллуччі – неймовірна жінка. Вона зуміла не лише закохати в себе всіх чоловіків, але й викликати захоплення у жінок. 51-річна красуня відверто ділиться своїми жіночими уроками, яких її навчило життя.