Як прискорити метаболізм (обмін речовин) для ефективного схуднення

yak-priskoriti-metabolizm-obmin-rechovin-dlya-efektivnogo-shudnennya

Метаболізм – це процес перетворення калорійної їжі в енергію, для продуктивного функціонування організму. Метаболізм починається з травлення і закінчується диханням під час сну, коли тіло без участі мозку в автономному режимі постачає себе киснем. Вповільнення метаболізму відбувається тоді, коли тіло витрачає більше енергії ніж отримує, або навпаки. Виходячи з цього, можна ствердити, що заняття спортом+харчування можуть відновити баланс роботи організму.

Прискорення метаболізму для схуднення

Якщо вашою метою, є прискорення процесів травлення та схуднення, але часу на тренування, навіть короткі, немає, то вам потрібно скоротити вживання продуктів з високим глікемічним індексом. До продуктів з високим глікемічним індеком відносяться хліб, булочки, їжа швидкого приготування, картопля, випічка, шоколадні батончики і т.д.

. . . . .

Для прискорення метаболізму обов’язково потрібно зранку снідати, в обід їсти два рази і вечеряти. Всі ці прийоми їжі повинні бути невеликими. Але, якщо ви відчуєте голод між цими прийомами, то обов’язково повинні перекусити. Суть полягає в тому, щоб не дозволити організму відчувати сильний голод або надмірну ситість.

Продукти для пришвидшення метаболізму

На сьогоднішній день людям стали доступні практично будь-які продукти харчування починаючи від швидких вуглеводів і закінчуючи трансжирами, які провокують погіршення метаболізму та набору зайвої ваги.

Головний продукт, який прискорює метаболізм це вода. Вживання води в достатній для організму кількості необхідно не лише для травлення, але і для процесів потовиділення – що також є важливою частиною процесів обміну речовин і виведення токсинів з організму. Зранку добре вживати чай або чорну каву, щоб розбудити організм.

Тренування для пришвидшення метаболізму

Якщо у вас немає часу на тренування, тоді вам просто варто замінити ліфт на сходи, виходити раніше на одну зупинку з автобусу і крокувати пішки, виконувати 5-ти хвилинну зарядку зранку та потягування в ліжку. Навіть незначна фізична активність здатна спалювати енергію.

. . . . .

Якщо ви все ж маєте вільну годинку для тренувань, то зверніть увагу на інтервальне кардіотренування. Високоінтенсивне інтервальне кардіо спалює більше калорій за рахунок «допалювання» після тренування, коли під час низькоінтенсивного тренування процес «допалювання» не відбувається. Так само і силові тренування «допалюють» калорії вже під час відновлення.