Виготовлення прикрас власними руками — тренд, який точно вам сподобається!

prikrasi

Хендмейд — це те, що точно буде вічно у трендах, адже оригінальні речі, які виготовленні власними руками завжди були цінними для багатьох із нас. Тож це хобі вам точно буде до вподоби, адже виготовлення власних прикрас — це особиста медитація, яка точно підкреслить вашу індивідуальність та внутрішній світ. Звичайно, ви можете милуватися готовими аксесуарами крізь вітрину магазинів, проте це дуже легко та не цікаво. Спокійний і майже одноманітний процес нанизування намистин, зав’язування вузлів і скручування дроту вимагає терпіння та практики, і вам також знадобляться деякі спеціальні матеріали.

Якщо ви тільки починаєтеся знайомитися із виготовленням прикрас, то доцільно поекспериментувати з недорогими матеріалами. Ви можете купити звичайний недорогий дріт та кілька скляних або пластикових намистин. Найприємніша частина цього захоплення — це власний креатив та дизайн. Яким би не був ваш стиль, люди обов’язково звернуть увагу на прикрасу, яку ви з любов’ю створили вручну. І як це приємно сказати: «Я зробив/ла сам/а».

Ми пропонуємо вам трохи детальніше ознайомитися із нюансами та нашими ідеями, щодо виготовлення прикрас власноруч, які допоможуть вам бути у тренді цього сезону. То ж нумо сміливо експериментувати із різноманітними інструментами та техніками!

Бісер

Бісер — це дуже різноманітний матеріал, він буває із будь-якого матеріалу, а саме: скло, дерево, пластик, метал або напівдорогоцінне каміння. До того ж він відрізняється формами та розмірами. Звичайно, все залежить від вашого бюджету. Чудовий спосіб надихнутися та ознайомитися ближче із й розмаїттям бісеру — спеціалізований магазин.

Щоб бісер не котився, сплануйте свій дизайн, виклавши намистини на тканину(гарно підійде звичайний рушник) або спеціальну дошку для бісеру.

Ремінець, дріт, ланцюжок, застібки

Бісерини мають десь фіксуватися, а не триматися просто у повітрі завдяки чорної магії. Найголовнішою частиною для багатьох прикрас — ланцюги. Вони теж бувають різних дизайнів: делікатними та вишуканими або великими та масивними або навпаки — маленькими й непомітними. Якщо ви хочете бюджетний варіант, то обирайте ланцюжки з металів, таких як латунь, мідь, сталь або навіть з пластику.

Важливо знати, що зазвичай ланцюжки продаються без застібки, що означає, що її потрібно купувати окремо. Варто обирати застібки, кільця та дріт із того самого металу й обробки, що й ваші ланцюги.

Дріт розміром 22–18 дуже добре підходить для намист, браслетів і сережок. Однак дріт калібру 22–20 частіше використовують для виготовлення намиста та браслетів, тоді як дріт калібру 18, зазвичай, використовують як дріт для сережок.

Шовковий шнур

Для нанизування бісеру або намистин потрібен міцний шнур. Він теж буває різних кольорів, товщини та матеріалу. Багато сучасних хендмейкерів використовують шнур як частину дизайну своєї прикраси. Наприклад, коли намистини розташовані вздовж шнура та розділені вузлами. Також шнур може бути просто функціональним. Наприклад, коли намистини розташовані врівень одна з одною.

Плоскогубці та інші потрібні інструменти

Щоб легко працювати із дротами та дрібними ланками, вам точно знадобляться як кусачки, так і плоскогубці з круглогубцями.

Плоскогубці використовуються для відкривання стрибкових кілець і обтискання наконечників бісеру.

Круглогубці використовуються для виготовлення петель і обмотування проводів.

Кусачки використовуйте для відрізання дроту.

Металева лінійка, яка вимірює як сантиметри, так і дюйми.

Перед тим як виготовляти аксесуар, краще попрактикуватися зі згинанням та формуванням дешевшого дроту.

Вибирайте для себе тільки якісні інструменти та, які зручно тримати в руках, коли створюєте для себе ідеальну прикрасу.

Надихайтеся та творіть цікаві речі власноруч. Не бійтеся експериментувати із різними чудернацькими елементами. Будьте завжди креативними та в тренді!