Що подарувати на річницю весілля

stosunki_v_simi_-_2

Подарунки люблять усі. І якщо на день народження, іменини чи свято Миколая запросто можна написати власний віш-лист, давши близьким прямі натяки-побажання, то таке свято як річниця весілля потребує трохи креативу. Ми зібрали ТОП-10 ідей, як не просто привітати, а й приємно здивувати.

Що подарувати на річницю весілля

1. Бронь на столик у гарному ресторані. Ну і що тут оригінального запитаєте ви? У столику чи навіть сертифікаті на хорошу суму – і справді нічого. Але ви подаруйте емоції. Домовтесь із адміністратором, аби під час вечері увімкнули музику, під яку танцювали перший весільний танець. Або, якщо є така можливість, – слайди із весільними фотографіями. Зрештою, це може бути будь-який елемент, який перенесе чоловіка та дружину спогадами у той день, коли вони створили сім’ю. Повірте, це не лише сентиментально, а й дуже романтично і мило.

wine-2891894_640_1

2. Романтичний пік-нік за містом. Клітчастий плед, парасолька, переносний столик із фруктами та вином на зеленій галявині. Мабуть, ви не раз зустрічали в інтернеті красиві фото із постановочних лав-сторі. То чому б не втілити їх у реальність на річницю весілля? До речі, красиві фото з такого пік-ніка також забезпечені.

3. Фотосесія. Сімейними фотосетами у професійного фотографа вже нікого не здивуєш. І не треба. Здивувати можна фотосесією, яка повторить кадри, власне, весільної. Ті ж самі фото через енну кількість років. Такий фотоальбом не залишить байдужим нікого.

nature-1790142_640

4. Враження. Матеріальні речі швидко забуваються. Набагато довше ми пам’ятаємо емоції. Зараз існує чимало сервісів, котрі пропонують подарункові сертифікати на спільні походи, екскурсійні маршрути, стрибки з парашутом, польоти на невеликих літачках і безліч іншого. Тут головне відштовхуватись від конкретних захоплень – і точно не прогадаєте з подарунком.

5. Красивий ювелірний виріб. Такі подарунки ніколи не бувають зайвими. Тим паче, що розрахувати можна на будь-який гаманець: срібна прикраса обійдеться набагато дешевше, ніж, до прикладу, золота. Проте тут є одна «фішка». Не варто бігти у перший-ліпший ювелірний магазин. Замовте на річницю весілля дійсно екслюзивний виріб у майстра.

diamond-1839031_640

6. 100 причин кохання. У красиву коробку можна помістити 100 (чи будь-яку іншу кількість) красивих закручених папірців, на яких будуть написані приємні причини, чому пара разом. Наприклад: «Ти найкраща», «Ти найдобріший у світі» тощо. Якщо дарують не винуватці свята одне одному, а друзі, то можна перефразувати у стилі «Ви ідеальні», «Ви веселі», «Ви ніжні»… Тут також варто опиратися на конкретні стосунки та їх особливості.

7. Футболки. З фото одне одних або ж кумедними надписами. Також можна замовити такі пазли, подушки чи горнятка.

8. Портрет. У сучасному світі кожен має гарні фотографії, а от портрети – нечасто. Тож сміливо можна замовити на подарунок потрет із весільного знімка. При цьому варто обирати справді хорошого художника, а не того, який зробить псевдо-портрет за 15 хвилин.

9. Вірш, пісня чи історія. Якщо ви не володієте подібним талантом, запросто можна замовити. А якщо дозволяють фінанси і вокальні дані, то пісню записати. Погодьтеся, це справді оригінально.

10. Варіант найпростіший: скористатися значенням конкретної річниці і подарувати те, що є її символом:

1 рік – ситцеве весілля;

2 рік – паперове весілля;

3 рік – шкіряне весілля;

4 рік – лляне весілля;

5 рік – дерев’яне весілля;

6 рік – кипарисове або чавунне весілля;

7 рік – мідне або шерстяне весілля;

8 рік – бляшане (металеве) весілля;

9 рік – фаянсове весілля;

10 рік – трояндове або олов’яне весілля;

11 рік – сталеве весілля;

12 рік – нікелеве весілля;

13 рік – мереживне весілля;

14 рік – агатове весілля;

15 рік – скляне (кришталеве) весілля;

18 рік – бірюзове весілля;

20 років – фарфорове весілля;

25 років – срібне весілля;

30 років – перлове весілля;

34 роки – бурштинове весілля;

35 років – коралове весілля;

40 років – рубінове весілля;

45 років – сапфірове весілля;

50 років – золоте весілля.