Літо стає справжнім випробуванням для власниць жирної шкіри обличчя. Спека, вітер, ультрафіолетові промені, пилюка, морська сіль та підвищене потовиділення будь-яку шкіру роблять ослабленою і беззахисною. Проте від високих температур найбільше страждає жирна шкіра і потребує дбайливого літнього догляду.
Чим особлива жирна шкіра
Жирна шкіра порівняно з іншими типами шкіри має товстіший захисний ліпідний шар, який захищає її від негативних впливів довкілля. Проте влітку жирна шкіра сильно зволожується, і її перевага перетворюється на недолік. До жирної шкіри швидко прилипає пил, який змішується з виділеннями шкірного сала і забиває пори. Із-за цього влітку на жирній шкірі часто з’являються прищі та вугреві висипи, а через надлишок жиру обличчя постійно блистить.
Як доглядати влітку за жирною шкірою. Правильно вмиватися
Щоби мати влітку красиву і рівну шкіру обличчя з вузькими порами, власницям жирної шкіри необхідно регулярно очищати, зволожувати і звільняти шкіру від ороговілих клітин. Першою і основною процедурою у літньому догляді за жирною шкірою повинно стати умивання. Щодня, вранці та ввечері, вмивайтеся ледь теплою або прохолодною водою із засобом для вмивання для жирної шкіри. Не вмивайтеся гарячою водою, вона навпаки змушує сальні залози працювати ще інтенсивніше. Натомість прохолодна вода звужує пори і зменшує виділення шкірного сала. Якщо ви вмиваєтеся теплою водою, то наостанок обов’язково сполосніть обличчя прохолодною.
Засіб для вмивання – мило чи гель – повинні бути призначені спеціально для жирної шкіри, тобто з ефектом підсушування. Вершки, молочко, лосьйони та інші очищувальні засоби, якими протирають шкіру, наносячи їх на ватний диск, призначені для сухої шкіри. А для жирної у літню пору найкращим способом очищення є вмивання.
Читайте також на krasainfo.com
Як зберегти красу влітку. Правила літнього догляду за обличчямЯк доглядати влітку за жирною шкірою. Запобігати утворенню прищів
Якщо після вмивання ваша шкіра знову швидко масніє, її варто протирати спеціальним лосьйоном. Проте лосьйони на спиртовій основі занадто висушують шкіру. На такий агресивний вплив жирна шкіра відповість ще більшим виділенням шкірного сала. Тому краще скористатися лікувальним лосьйоном власного приготування.
Читайте також на krasainfo.com
Тренди 2017. Модні купальники літа 2017.Лосьйон для жирної шкіри. Рецепт
Змішайте у рівних пропорціях лікарські трави: ромашку, нагідки, листя берези, шавлію та кору дуба. 2 столові ложки цієї суміші залийте 2 склянками окропу і заваріть настій на водяній бані упродовж 20-30 хвилин. Настій охолодіть і додайте до нього 1 чайну ложку гліцерину та 25 мл борної або саліцилової кислоти.
Завдяки цьому лосьйону можна легко видалити зі шкіри щоденні забруднення та полікувати запалення. Протирайте обличчя ватним диском, змоченим у лосьйоні, двічі на день.
Читайте також на krasainfo.com
Чайні секрети краси для сяючої шкіри від Міранди КеррЯк доглядати влітку за жирною шкірою. Зволожувати
Часто жирний блиск з’являється влітку на шкірі через недостатнє зволоження або через надмірну втрату шкірою вологи із-за потовиділення. Тому в літню пору жирну шкіру слід обов’язково зволожувати.
Перед виходом на двір нанесіть на шкіру крем із легкою текстурою або емульсію для вашого типу шкіри. Зачекайте поки косметичний засіб всякне у шкіру і залишки промокніть серветкою. Не забувайте, що літній зволожувальний крем обов’язково повинен містити захисні фільтри (мінімум SPF 15) від сонячних променів. Текстура літнього крему повинна бути легкою і повітряною, щоби не обтяжувати і не забивати пори. Саме тому влітку не можна користуватися тими кремами, які ви використовуєте у холодну пору року.
Читайте також на krasainfo.com
7 ягідних масок для обличчя зі смородини, порічки, вишні, малини та аґрусуЯк доглядати влітку за жирною шкірою. Наситити вітамінами
Хоча б раз на тиждень робіть маски для обличчя із фруктів та ягід, наприклад маски із червоної порічки та вишні. А щоби тонізувати шкіру вранці – протирайте її кубиками льоду.
Щоби досягти ще кращого очищення жирної шкіри, зробіть парові ванночки для обличчя з лікарськими травами, які мають протизапальну дію.