Матовий манікюр гель-лаком вдома (покрокове відео)

matovyy-manikur

Перевагою манікюру гель-лаком є те, що його просто наносити, довго зберігається колір та блиск покриття (до 4 тижнів), не пошкоджується нігтьова пластина, відсутні алергени в складі матеріалів. Якщо правильно нанести покриття, то воно може прослужити до місяця часу без відшаровувань, тріщин та з інтенсивним кольором. Давайте розглянемо який інвентар потрібен нам для виконання матового манікюру гель лаком вдома.

1.Пилочка для натуральних нігтів (180х180 – 240х240 гріт);

2.Кислотний праймер;

3.Апельсинова паличка;

4.Дезінфікуючий засіб;

5.База для гель-лаку;

6.Гель-лак улюбленого кольору;

7.Матовий фініш для гель-лаку;

8.Ватний диск.

matovii-manikyur-gel-lakom-vdoma-pokrokove-video

Етапи виконання матового манікюру гель-лаком вдома:

1. Дезинфектором обробляємо руки та пилочку. Пилочкою легко запилюємо верхній шар нігтя так, щоб він став матовим та надаємо йому потрібної форми. Якщо напередодні ви не проводили гігієнічний манікюр, то апельсиновою паличкою відсуньте кутикулу. Після цього не можна доторкатись до нігтів пальцями, уникаємо попадання пилюки та вологи.

2.Наносимо праймер на нігтьову пластину. Старайтесь наносити праймер так, щоб він не затік на кутикулу та бокові валики. Якщо ви сумніваєтесь у собі, перед цим нанесіть на кутикулу та бокові валики живильний крем, але так, щоб він не попав на ніготь.

3.Наносимо базу для гель лаку. База відповідає повністю за те, як носитиметься манікюр в майбутньому та захищає ніготь від пігменту гель-лаку.

4.Наносимо гель-лак якомога тоншим шаром. Наносимо від кутикули до вільного краю нігтя втираючими рухами. Після цього запихаєте руку в лампу, щоб висушити гель-лак. Якщо у вас УФ лампа, то час сушки становить 2 хвилини, якщо у вас LED лампа – 30 секунд.

5.Якщо ваш гель-лак є не надто густим та колір є не надто насиченим, нанесіть його ще одним тонким шаром. Якщо ви спробуєте нанести грубий шар гель-лаку, то він може здутися і в результаті відшаруватися, тому краще працюйте повільно і тоненькими шарами .

6. І останнім етапом в нашому манікюрі є те, що зробить його особливим – це матовий фініш або топ. Його використовують не лише для того, щоб зробити покриття матовим, але й для того, щоб закріпити повністю покриття. Наносити фініш потрібно грубим шаром, на відміну від бази та гель-лаку. Висушувати потрібно так само як базу та гель-лак. Якщо ви недосушите фініш, то ваше покриття може бути не достатньо матовим.

7.Видаляємо липкий шар за допомогою ватного диску замоченому в клінсері (на крайній випадок можна скористатись тим самим дезінфектором або спиртом). Знежирювач (клінсер) – це спеціальна рідина для видалення липкого шару з нігтів.

[noindex>
[media width=”560″ height=”350″]https://www.youtube.com/watch?v=pGxp_aPtUU8&t=60s[/media]

Якщо дотримуватись такої техніки виконання матового манікюру, то він неодмінно прослужить вам дуже довго. Проте, важливу роль також відіграють матеріали які ви використовуєте, саме тому використовуйте лише якісні та перевірені. Деякі моменти, такі як час сушки матеріалів вказаний на звороті баночки, тому перед використанням почитайте способи нанесення.