Як зняти гель-лак в домашніх умовах (покрокове відео)

yak-znyati-gel-lak-v-domashnih-umovah-pokrokove-video

Хочете навчитись знімати гель-лак вдома? Тоді дотримуйтеся простих правил і наших практичних порад, і нігтики залишаться здоровими і готовими до ваших подальших експериментів з манікюром. Для зняття гель-лаку в домашніх умовах не потрібно докладати багато зусиль. Потрібно всього лише виділити 20 хв свого часу.

Для зняття гель-лаку в домашніх умовах вам знадобиться:

– апельсинова паличка;

– пилочка для нігтів (підійде стара);

– ватні диски;

– фольга;

– спеціальний засіб для видалення гель-лаку (без вмісту ацетону);

– баф або пилочка для натуральних нігтів.

Етапи зняття гель-лаку в домашніх умовах:

1. Першим етапом є підготувати нігті. Легкими рухами пилочкою спиляйте верхнє, блискуче покриття манікюру.

2. Друге що потрібно зробити, це розрізати ватний диск навпіл або на 4 частини. Фольгу розрізати на рівномірні шматочки.

3. Шматочки ватних дисків потрібно замочити в речовину для зняття гель-лаку. Покласти ватний диск на ніготь і закрити фольгою, блискучою стороною всередину. Достатньо зачекати 5-10 хв, якщо ваше покриття все ще незворушне та міцно тримається на нігті, потрібно зачекати ще 5 хв.

4. Далі починайте знімати фольгу окремо з кожного пальця. Залишки покриття необхідно видалити за допомогою апельсинової палички. Покриття повинне зчищатись легко, не потрібно прикладати зусиль. Зчищати потрібно від кутикули до вільного краю, щоб не пошкодити нігтьову платину. Якщо ви бачите, що матеріал розмок, проте апельсинова паличка не в змозі його здерти, то підточіть її на старій пилочці.

5. Після зняття пігментованого шару гель-лаку, пилочкою для натуральних нігтів або бафом спиляти залишки бази та гель-лаку.

Ось і все, що потрібно знати при знятті гель-лаку вдома. Після цього ви може зробити класичний, гігієнічний манікюр, надати нігтям форми, тим самим підготувавши їх до подальшого покриття.