Ідеї для фотосесії на природі

Яскраве тепле сонечко, жодної хмарки на небі та гарний настрій — це все, що вам потрібно для фотосесії у теплу пору року. Дійсно, чому б не провести весело час і не зробити гарні фото для своїх соціальних мереж або на пам’ять, наприклад, на природі? Не маєте жодних ідей? Не хвилюйтеся! Ми зібрали найкращі та найкреативніші ідеї для фотосесії на природі. Нумо гортайте нашу статтю!

Підберіть цікаві реквізити:

1. Книга

Безумовно, що кадр буде смачнішим та цікавішим, якщо у ньому, окрім вас буде якийсь предмет. Що ви думаєте про книги? Не полюбляєте читати? Для гарної світлини — полюбите! Ви можете пошукати старенькі книги або надрукувати гарну обгортку для будь-якої іншої книги. Спробуйте додати своєму образу вінтажності за допомогою капелюха.

2. Стілець

Стільці можуть стати цікавим реквізитом для фотосесії про який часто забувають. Ви можете проявити креативність, використовуючи їх нестандартно: притулитися до них або створити якусь цікаву сцену. Візьміть садовий стілець і подивіться, які креативні пози ви можете придумати!

3. Велосипед

Якщо у вас є симпатичний вінтажний велосипед, він стане чудовим реквізитом для фотосесії!

4. Дзеркало

Що ви думаєте про ідею фотосесії з використанням дзеркала на природі? Візьміть будь-яке дзеркало, велике чи маленьке, і спробуйте знімати з нього під різними кутами. А як щодо фото у дзеркалі машини? Це може бути цікавим експериментом, особливо якщо автомобіль проїжджає через красиве поле чи інший мальовничий ландшафт.

Ідеї ​​фотосесії на природі під різними кутами

Коли маєте обмежений простір і працюєте у маленькому дворі, кути можуть стати вашими найкращими помічниками. Для цього можна скористатися невеликим штативом або попросити друга-фотографа (якому доведеться можливо лягти для знімання кадру), або навіть поставити камеру на землю, підклавши під неї декілька предметів. Такий підхід у створенні фотографії чудово фіксує чарівну блакить неба.

Спробуйте лягти на траву і сфотографувати себе зверху. Щоб знімати згори, вам потрібно або встановити над собою штатив, або попросити друга.