Боб, який підходить всім: знайдіть свій ідеальний варіант стрижки!

Улюблена класика у світі модних стрижок, проте, якщо погратися з його формою, він може стати панковим та трохи брутальним. Що ви думаєте про косий боб? Погодьтеся, що така стрижка додає вашому образу сміливості та елегантності. Косий боб зможе легко та красиво підкреслити мелірування або природну текстуру вашого волосся. Пропонуємо до вашої уваги добірку косих бобів, які надихнуть вас на наступну модну стрижку.

Боб — витончена рамка

Округлий боб виглядає ідеальним завдяки скошеним кінчикам, трохи закругленій гривці, що додає вашому обличчю рамкуванню.

Косий боб від Зендеї

Відома акторка Зендея вибрала модний боб з округлим А-силуетом і суцільною бахромою. Ця стрижка є з нерівними кінцями, які створюють футуристичний і гострий вигляд.

Відомий боб Рейчел із “Друзів”

Дженніфер Еністон, яка вважається амбасадоркою кутастого бобу, завжди вибирає класичний крій Рейчел. Ця версія наш фаворит, адже ця коротка стрижка є супер універсальною. Вона обтягує плечі й має вигнуті кінці, що ідеально підходить для різних образів і типів обличчя.

Об’ємний хвилястий боб

Ця стрижка має легкі хвилі, також чудово підходить для тих, хто має кучеряве пасмо. Цей боб виглядає стильно і просто, що ідеально підходить для тих, хто хоче додати об’єму і руху до свого волосся.

Італійський боб

Прямий боб Емілі Ратаковскі нагадує італійські ікони, такі як Софі Лорен, не тільки своєю прямою текстурою, але й об’ємом. Легке підняття ззаду створює враження пишності, а нахилений виріз додає приємну рамку до обличчя.