Мінімалізм на нігтях 2023: найкращі ідеї


13 September, 2023
golovne_zobrazhennya_iz_manikami.jpg (90.59 Kb)

Послухайте, це нормально, якщо ви втомилися робити скриншоти нових манікюрів яскравих зі складним дизайном нігтів або нігтів у вигляді глазурованих пончиків тощо. Незалежно від того, чи віддаємо ми перевагу нейтральним кольорам, або ж маємо схильність до певного відтінку, або вибираємо мінімалістичний лінійний арт, завжди знайдеться щось, що відповідає нашому настрою.

Ми підготували для вас найкращі мінімалістичні ідеї для дизайну ваших нігтів! До речі, ці дизайни нігтів ви можете зробити власноруч за допомогою декількох простих інструментів, таких як манікюрний набір, скляна пилка для нігтів і декілька бежевих лаків для початківців.

Простий дизайн нігтів з точковим малюнком

manikyur_z_tochechkami.jpg (221.67 Kb)

Манікюр, який втілює мрію про мінімалізм. Для цього манікюру вам потрібен світло-коричневий та лак з іншим відтінком, щоб зробити невеличкі точки. Ця ідея цікава тим, що точки розташовані хаотично. Просто переконайтеся, що ви дозволили кожній точці повністю висохнути, перш ніж наносити верхній шар лаку, щоб уникнути розмазування.

Абстрактний градієнтний дизайн нігтів

manikyur_abstraktnii.jpg (230.77 Kb)

Якщо ви бажаєте охопити весь спектр кольорів, але, щоб це не був складний дизайн манікюру, то познайомтеся із цим абстрактним дизайном. Спробуйте використовувати пастельні відтінки (як показано на фото), неонові, первинні або навіть комбінації нейтральних кольорів.

Наполовину французький манікюр

francuzkii_manikyur_3.jpg (191.15 Kb)

Дійсно, цей манікюр видається таким складним, а водночас він залишається таким мінімалістичним. У чому секрет чіткого розділення двох кольорів? Все дуже просто — просто наклейте невеличкий шматочок стрічки перед фарбуванням, а потім зачекайте, поки лак висохне, перш ніж відліпити стрічку.

Зворотний французький блиск на нігтях

manikyur_iz_bliskom_4.jpg (203.36 Kb)

Зробіть все навпаки — наносьте блискітки біля основи нігтів, залишаючи іншу частину нігтів без блиску. Порада: замість нанесення блискіток прямо з флакона, використовуйте косметичний олівець, щоб рівномірно нанести блискітки саме там, де ви цього бажаєте. Це допоможе уникнути розмазування блискіток по нігтях.

Біло-французькі кінчики нігтів з перловими акцентами

manikyur_iz_perlami_5.jpg (67.43 Kb)

Все, що пов’язано із майбутнім фільмом про русалоньку — завжди в тренді, тож обов’язково спробуйте цю мінімалістичну, проте неймовірно красиву ідею для манікюру. Додайте до класичного французького манікюру невеликі перламутрові акценти, як показано на фото.

Квітковий дизайн для ваших нігтів

manikyur_iz_kvitochkami_6.jpg (200.63 Kb)

Наклейки на нігтях — ваші найкращі союзники для досягнення такого манікюру. Просто пофарбуйте нігті в обраний вами колір, а потім за допомогою пінцета нанесіть кілька квіткових наклейок. Покрийте всю манікюрний дизайн верхнім покриттям, щоб наклейки залишилися на місці, і ваш манікюр готовий.

Градієнтні мікрофранцузькі кінчики нігтів

manikyur_iz_kolorovim_frenchom_7.jpg (1.36 Kb)

Якщо вам подобаються короткі нігті, то ці мікрофренчі ідеально підійдуть, щоб додати вашому манікюру трохи вишуканості та унікальності. Але ви також можете вибрати один цільний колір або спробувати комбінувати інші відтінки, наприклад, повністю монохромний манікюр.

Простий манікюр з хмаринками

manikyur_iz_hmarinkami_8.jpg (162.04 Kb)

Ця ідея виглядає чарівно, ба більше, це досить простий у виконанні манікюр. Його дуже легко зробити самостійно за допомогою спонжа для макіяжу та білого лаку для нігтів. ДПросто змастіть куточок спонжа лаком і проведіть ним по нігтях у формі розмитої хмаринки.


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали