11 простих ідей для ніжного манікюру

У вас залишилося багато червоного лаку для нігтів після романтично-святкового сезону? Чудово! Є хороші новини: ви можете використовувати його для манікюру із червоним акцентом. Цей колір, звичайно, класичний, але з любов’ю у повітрі та серцем, що є головним символом найяскравішого дня в році, червоний стає офіційним кольором Дня Валентина.

Коли ми говоримо про червоні або рожеві нігті, то це не означає, що вам слід обмежуватися однотонним відтінком. Додайте ці кольори у формі сердець або стиль французьких манікюрів, використовуйте відбитки поцілунків або застосовуйте блиск або матове покриття, щоб виразити свій ентузіазм або згаслу романтику цього свята.

Пропонуємо черпнути натхнення із нашої милої підбірки ідей простих манікюрів!

Ніжні серденька — легке зізнання у коханні естетики манікюру

 1. Вдосконалюйте свій манікюр з блиском, намалювавши милі білі сердечка на кінчику нігтів перед нанесенням останнього шару гель-лаку (у такий спосіб сердечка отримають трохи димчастого ефекту, ніби від блиску для губ).
 2. Якщо ви палко закохані у рожевий колір, то спробуйте різноманітні варіації манікюру з сердечками. Просто оберіть кілька улюблених відтінків рожевого або червоного і змінюючи їх місцями на кожному нігтику.
 3. Кому потрібна коробка цукерок, коли нігті можуть виглядати так добре і смачно? Намалюйте хаотичні милі червоні серденька і додайте стразів — вуаля!

Новий тренд бантиків, які мають кокетливий вигляд на ваших нігтиках!

 1. Відтворіть спокусливість за допомогою прозорого нюдового лаку для нігтів. Додайте на один із нігтів червоний акцент з бантиком.
 2. Нумо кокетко, зробимо мікс рожевих бантів на молочно-білій основі. Невеликий стразик посередині одного з бантів додасть вашому манікюру трохи гламуру.

Будьмо креативними та яскравими у виборі ідеї вашого манікюру!

 1. Гадання на картах чи на нігтях? :)) Інколи пошук кохання залежить від удачі жеребкування, за допомогою цього дизайну, що імітує колоду карт. Використайте класичний червоний лак для нанесення цифр і мастей у цій миттєво впізнаваній данині поваги. Бонус: ви можете повторно використовувати дизайн для Світової серії покеру, от тільки не треба бути шулером, шановна!
 2. Якщо ви не вмієте малювати на нігтях, ви можете скористатися наліпками. Просто наклейте милі наліпки на улюблене базове покриття, і ваш манікюр миттєво отримає схвалення Амура. Дивіться-дивіться, ваша стріла вже летить до вас!
 1. Цей молочно-матовий манікюр вражає чарівним дизайном паперового літачка, який мов переноситься з одного нігтя на інший, пролітаючи по доріжці, що утворює серце.
 2. Цей чарівний мікс-енд-мейд дизайн вражає шаховим принтом, сердечками та смайликами, де використані різні відтінки рожевого. Він також поєднує нюдовий та білий кольори (основний колір нігтя).

Ваш фаворит у манікюрі — це мінімалізм? Наступні ідеї для вас!

 1. Рожева аура — один з найгарячіших трендів 2024 року зі світу манікюру. Чому б не зробити собі рум’яно-рожеві нігті?!
 2. Цей желейний манікюр — це ЩОСЬ! По-перше, він додає вашим нігтям кольору, водночас дозволяючи бачити природні півмісяці та лінії посмішки на нігтях, а по-друге, його хочеться з’їсти, бо він занадто милий :))