Головний тренд сезону: 5 капелюхів, які must-have у вашому гардеробі

Не любите капелюхи? Дарма! Ми впевнені, що ви просто не знайшли ідеального. Можливо, ви не носите капелюхи, бо вам колись казали, що у вас “не те обличчя для капелюха”, або вас соромили за носіння дурного капелюха в школі, або ви просто почуваєтесь дивно з чимось на голові. Попри це, не варто повністю уникати цього корисного аксесуара, особливо влітку, якщо ви не знаєте, як його носити.

До вашої уваги підбірка трендових капелюхів, які допоможуть завершити ваш образ та допоможуть уникнути небезпечних теплових ударів.

1.Солом’яний капелюшок — класика, яка ніколи не вмирає

Солом’яний капелюх унікальний не лише своїм етностилем, але й тим, що ви можете обрати гарну яскраву стрічку і прикрасити його. Погодьтеся, що такий маленький елемент легко додає вашому образу милих акцентів та індивідуальності. Солом’яний капелюх все одно чудово доповнить літню сукню з візерунками чи квітами.

2.Бейсболка ділового стилю

Немає образу, який би випромінював таку легку спокійну розкіш, як бейсболка в поєднанні з повсякденним діловим одягом.

3.Фетровий капелюх з полями

Ностальгія за 2016-18 роками! Фетрові капелюхи з широкими полями можуть додати вашому образу класичної розкоші або трохи духу Індіани Джонса, залежно від того, як ви їх захочете носити. Щоб створити стильний образ, поєднуйте капелюх з полями з гарно зшитим одягом, уникаючи джинсів і футболок.

Читайте також статтю про трендове взуття 2024 року.

4.Панама із принтом

Додайте ще більше енергії до свого улюбленого стилю 90-х, одягнувши трендову панаму із яскравим принтом або цікавою текстурою. Це ідеальний повсякденний аксесуар для літа, який привертає увагу. Будьте сміливими та експериментуйте зі створеннями різних класних образів!

5. Елегантний берет

Берети можуть вас налякати, особливо якщо у вас густе волосся. На щастя, є простий спосіб як його носити без особливих зусиль. Заплетіть волосся в одну, дві або кілька кісок, щоб зменшити об’єм і дозволити берету акуратно сидіти на голові.