Забудьте про укладку! Ці короткі стрижки завжди мають чудовий вигляд!

Усе частіше дівчата обирають собі коротке волосся, щоб не думати про зайвий час на його укладку. Ми вас розуміємо! Ба більше, коротка класна стрижка зараз в моді, особливо улюблений для усіх модниць боб. Якщо ви шукаєте модних ідей для вашого волосся, то ми знаємо, що вам запропонувати. До вашої уваги добірка коротких стрижок, які додадуть вам більше сміливості та індивідуальності!

Смілива стрижка піксі

Універсальний стиль з короткою довжиною, який може перетікати від ультракороткого до трохи довшого. Ця стрижка ідеально підходить для овальних, серцеподібних і квадратних облич. Можете додатково використовувати помадку або текстурний спрей для зручної фіксації волосся.

Французький хвилястий боб

Ще одна популярна стрижка, яку часто бачимо в соцмережах — французький боб. Зазвичай ця стрижка має чубчик, довжину до підборіддя та посічені кінці, і його можна сушити на повітрі. Ця стрижка особливо популярна в теплу погоду, оскільки не потребує укладки. Ця коротка стрижка підходить для овальних, квадратних та серцеподібних облич, оскільки гарно обрамляє і підкреслює вилиці.

Асиметрична коротка стрижка

Асиметрична стрижка — це безперечно найкраща коротка стрижка, просто додайте трохи мусу, і все готово! Вона особливо підходить для хвилястого або кучерявого волосся, яке має природний рух і об’єм.

Короткий текстурований стиль

Цей стиль ідеально підходить для тих, хто шукає легкий у догляді варіант. Волосся коротко підстрижене по всій голові, але зверху залишено трохи довжини. Просто нанесіть трохи помадки або гелю та проведіть нею збоку по маківці, щоб додати текстури та розділення — кілька секунд, і ви готові.

Екстремально коротка стрижка

Короткі жіночі та чоловічі стрижки, що не потребують особливого догляду, зараз дуже популярні. Єдиний їх недолік — це задня лінія волосся, що швидко відростає. Рекомендовано приходити до салону краси кожні чотири тижні, щоб підчистити шию.