Короткі жіночі стрижки, що зараз у тренді?

Сьогодні сміливі й елегантні короткі зачіски обирають мільйони жінок по всьому світу, адже вони не лише стильні, але й практичні. Стилісти пропонують безліч цікавих та оригінальних варіантів, які підкреслять вашу красу та індивідуальність. Хочете оновити свій образ і зробити його більш стильним? Тоді вам варто звернути увагу на короткі жіночі стрижки, які будуть в тренді цього року!

Легкий боб до ключиць

Улюблена класика! Голлівудські селебріті дуже полюбляють цю стрижку! А все тому, що ця стрижка має найпростіший догляд. Злегка хвилясте боб-каре, яке можна носити як завгодно і така зачіска буде триматися довго.

Каре із чубчиком

Каре завжди доречне для тих, хто хоче коротке, але не надто коротке волосся. Додайте чубчик, щоб зробити його цікавим.

Коротка стрижка “Піксі” з укладкою

Додайте додаткові шари цій короткій стрижці “піксі”, розташовуючи волосся трохи далі від обличчя, щоб створити більш об’ємний та текстурний ефект.

Витончений укладений боб

Ви можете створити стільки додаткового об’єму одним лише рухом ножиць. Накладені один на одного шари самі по собі роблять багато магії. Ви просто погляньте, який вигляд має ця стрижка на Моніці із серіалу “Друзі”!

Скульптурна стрижка

Створіть природну текстуру свого волосся за допомогою стрижки “піксі”, яка має класну перевагу “самостійного укладання“. Для більшої універсальності залиште своє волосся довшим на маківці.

Довгий, багатошаровий піксі

За допомогою прямих ліній при стрижці, можна створити вигляд густішого волосся. Прямі лінії дозволяють зберегти більше об’єму та текстури, що створює візуальний ефект густоти. Попросіть свого стиліста використовувати такий підхід під час стрижки, щоб досягти бажаного результату.