Осінні та гелловінські нігті, які ви захочете носити весь сезон

golovna_manikyur_gelouvin

Гарбузове лате зі спеціями, тепла ковдра, кільканадцятий перегляд “Сутінок” і зовсім трошки моторошного сезону Гелловіну — хіба це не прекрасний осінній час?! Пропонуємо вам ще більше зануритися у б’юті-процедури пов’язані із вашими нігтиками!

Згадаймо Гейлі Бібер і її неоновий манікюр, що світиться в темряві та мінімалістичний чорний стиль Венздей з Адамсів… Словом, ми впевнені, що ви точно знайдете ідеальну ідею для манікюру, ба більше, захочете носити його весь прохолодний сезон! Гелловінські нігті — це більше, ніж чорний матовий манікюр і привиди. На щастя, осінні тренди осені 2023 року охоплюють багато цікавих задумів і ми ділимося цим із вами!

Оберіть для кожного нігтя окремий дизайн

ideya_dlya_nigtiv_1

Якщо вам важко обрати одну цільну ідею, чому б не спробувати всі ідеї на 10 пальцях? Погодьтеся, що із гелловінською тематикою існує багато гарних трафаретів, наліпок та іконок.Нехай кожен ніготь зображає щось своє. Від павуків до гарбузів з кажанами — цей нейл-арт ідеально підходить до теми.

Керрі від Кінґа перемістилась на ваші нігті!

ideya_dlya_nigtiv_2

Будьте червоною королевою, просто доповніть свій образ цим рубіново-червоним манікюром. Для втілення цієї ідеї на ваші нігті, варто використовувати фольговану основу з червоним скляним гелем для гладкого та зловісного покриття.

Манікюр, який має вигляд павутинки

ideya_dlya_nigtiv_3

Прості білі лінії, які нагадують павутинку — це завжди так загадково та чарівно! Просто нанесіть блискуче базове покриття, а потім за допомогою тонкого пензлика створіть ефект павутинки. Додайте стрази в центр — це додасть певного шарму.

Мармурові патьоки на гарбузовому фоні нігтиків

ideya_dlya_manikyuru_4

Єдине, що можемо вам гарантувати — це унікальність, бо повторити мармурові патьоки неможливо. Створіть примарний образ на нігтях за допомогою креативної техніки розпису.

Обережно, бо ці нігті хочеться з’їсти

ideya_dlya_manikyuru_5

Ох ці кольори осені! Надихайтеся відтінками овочів та фруктів, які ви бачите на ярмарку, бо лише так ви зможете зробити свій манікюр смачни…ой, красивим! Намалюйте абстрактні лінії та графічні фігури для святкового і водночас шикарного манікюру.