5 зачісок, які зроблять вас молодшою на 10 років

tepli_vidtinku

Ваша стрижка є одним з показників вашого віку. Саме тому, за зачіскою потрібно ретельно стежити і правильно підбирати спосіб вкладання волосся. Krasainfo зібрала для Вас 5 найкращих зачісок, які одразу заберуть 10 років. Ви будете здивовані тим, як правильно підібрана зачіска може змінити обличчя та вік.

1. Багато шарів

Зачіска середньої довжини з шарами – найкращий варіант, щоб додати вашому волоссю життя та об’єму. Найкраще вкладати кінчики на зовні, щоб відкрити обличчя. Таким чином, Ви відкриєте свій погляд, покажете свій рум’янець та зробите обличчя більш відкритим та свіжим. Вкладання волосся «на зовні» визнано найефективнішим способом зменшити вік.

shary_vollosja

2. Гривка

Якщо на лобі з’явилися мімічні зморшки, то гривка вдало їх сховає, а розслаблені, вільні локони створять романтичний, свіжий і безпосередній образ.

gruvka

3. Кучері та текстура

У будь-якому випадку волосся втрачає об’єм з віком. Завжди, незалежно від кольору і довжини волосся, кучері зменшують вік жінці. Добре також, коли ваша стрижка має чітку структуру – це саме те, що притаманно молодим та сучасним жінкам.

kycheri

4. Блиск

Блискуче та сяюче волосся виглядає здоровим та молодим. Вибирайте продукти, які захищатимуть ваше волосся від зовнішніх шкідливих факторів та зроблять ваше його гляцевим. Добре використовувати олійки для волосся та термозахист.

blusk

5. Теплі відтінки

Забудьте про фарбування в блонд і холодні відтінки. Для того, щоб візуально виглядати молодше свого віку, обирайте для фарбування теплі відтінки. Доречною для цього є техніка фарбування баялаяж.

tepli_vidtinku