Більше ніж просто манікюр: як отримати максимум користі і задоволення від цієї звичної процедури


19 February, 2018
1234455.jpg (500.37 Kb)

Манікюр - безумовно одна з найпопулярніших салонних процедур, яка давно сприймається не як можливість побалувати себе професійним доглядом, а як необхідність, невід'ємна частина життя сучасної жінки. Ми звикли робити манікюр «на бігу», викроївши час, щоб заскочити в салон і привести руки в порядок.

. . . . . . .
.

Салон краси Caramel знаходиться в центрі і серед його клієнтів багато ділових жінок, яким складно дозволити собі відпочинок навіть під час такої б'юті-процедури. Тут готові йти назустріч зайнятим бізнес-леді, розуміючи, що якісний професійний догляд в умовах обмеженого часу - гостра необхідність для багатьох жінок. У салоні Caramel можна продовжувати вирішувати робочі питання, навіть під час манікюру, адже всі подібні процедури проводяться в окремому кабінеті, немає ні зайвих очей, ні сторонніх вух.

manikur-spa-caramel-2.jpg (116.46 Kb)

У салоні Caramel переконані, манікюр може стати не просто гігієнічним доглядом за нігтями або доповненням образу, а справжньою спа-процедурою. Такий манікюр - це три в одному: користь, краса і задоволення. Тут закликають використовувати цю можливість максимально, щоб на виході з салону радіти не тільки доглянутим ручкам, акуратним нігтям і стильному покриттю, а й відчути себе такою, що відпочила і повної сил. А ще подбати про здоров'я і зовнішній вигляд шкіри рук.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

З цією метою тут розроблені спеціальні спа-ритуали, а також клієнтам пропонується доповнити процедуру манікюру парафінотерапією. Всього 30 хвилин додаткового часу дадуть можливість подбати про профілактику старіння шкіри, усунути сухість, запалення і лущення, надати шкірі м'якість і еластичність. Більш того кожна процедура супроводжується приємними відчуттями, розслаблюючим масажем, ароматерапією, тому після такого манікюру є відчуття повноцінного відпочинку, «перезавантаження», відновлення. Адже саме цього так часто не вистачає жителям мегаполісів!

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали