Макіяж у спеку. Модний н'юдовий макіяж на літо


23 June, 2018
0makiyazh_u_speku.jpg (166.06 Kb)

В літню спеку виглядати свіжо, натурально допоможе н'юдовий макіяж. Його ще називають макіяж без макіяжу. Головне, на що ви повинні звертати увагу при виконанні натурального макіяжу є кольори, які вже присутні на вашому обличчі. Тобто це відтінок шкіри повік, скул і т.д.

Макіяж у спеку. Етап 1 - Основа для макіяжу

Важливим етапом при виконанні будь-якого макіяжу є зволоження шкіри. Якщо шкіра суха або схильна до сухості, то необхідним є нанесення зволожуючого крему. Після чого, потрібно нанести праймер на виступаючі зони обличчя (скули, ніс, верхня губа). Якщо шкіра жирна, то використовуйте матуючу основою для макіяжу.

Макіяж у спеку. Етап 2 - Зволоження губ

Від цього етапу залежить, наскільки гарно лежатиме помада або блиск. Рекомедується спочатку проскрабувати губи, а після цього нанести зволожуючий бальзам.

4makiyazh_u_speku.jpg (47.61 Kb)

Читайте також: Як зробити скраб для губ самостійно? (Покрокове відео)

Макіяж у спеку. Етап 3 - Тональний крем

Щоб тональний крем був непомітним, потрібно замальовувати лише ті зони, які цього потребують. В багатьох випадках потребує тонування зона навколо очей та Т-зона. Все ж, відштовхуйтесь від стану своєї шкіри. ДТака техніка нанесення тонального крему дозволяє приховати недоліки і зробити макіяж максимально непомітним для оточуючих.

Макіяж у спеку. Етап 4 - Консиллер

Наносити консиллер потрібно на центр обличчя та зону навколо очей. Якщо у вас є прищики або почервоніння то точково нанесіть засіб на них.

Макіяж у спеку. Етап 5 - Пудра

Пудру потрібно наносити так само як і консиллер - на центр обличчя, ніс та зону навколо очей. Це робиться для того, щоб прибрати зайвий блиск. А також, нанесення пудри попереджує скочування кремових засобів і забезпечує стійкість макіяжу.

3makiyazh_u_speku.jpg (96.76 Kb)

Макіяж у спеку. Етап 6 - Макіяж брів

Вам знадобиться памадка, олівець або тіні для брів в залежності від того чим вии звикли користуватись. Брови повинні бути світліші на 1-2 тони від кольору волосся, щоб зробити макіяж максимально натуральним. Також, рекомендується закріпити форму брів прозорим гелем.

Макіяж у спеку. Етап 7 - Макіяж очей

В н'юдовому макіяжі не використовується туш, а тим паче тіні. Однак, якщо ви хочете зробити погляд виразнішим, рекомендуємо наносити туш лише на коріння вій і жодному разі не по довжині. Використовувати потрібно водостійку туш.

2makiyazh_u_speku.jpg (106.5 Kb)

Макіяж у спеку. Етап 8 - Помада та румяни

Помада та рум'яни повинні бути максимально природніх відтінків. Памаду найкраще обирати на 1-2 відтінки темнішу вашої шкіри. Пам'ятайте про те, що в н'юдовому макіяжі не потрібно добавляти нові кольори, а потрібно відштовхуватись від тих кольорів, які притаманні вашому обличчю.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали