Трюки, які допоможуть позбутися від прищів за 1 ніч

Завтра у вас важливий день а сьогодні ввечері появився прищ? Не панікуйте, наші поради допоможуть вам виглядати чудово за декілька годин.

Зубна паста

6_trukiv_pru_borotbi_z_prushchamu1

В боротьбі з акне вам допоможе зубна паста. Наносити її потрібно локально. Чим більше ваша зубна паста містить в собі м’яти або ментолу тим це краще. Такий трюк допоможе вам швидко підсушити прищ та зняти почервоніння з проблемної зони.

Силіцилова кислота

Силіцилова кислота – це швидка допомога для вашої шкіри. Як відомо, косметологи проводять силіцилові пілінги, які чудово очищують шкіру. Тому цей доступний засіб, який можна придбати в кожній аптеці, необхідно мати в своїй косметичці. І якщо вам докучає прищ, просто змочіть ватну паличку в силіциловій кислоті і приставте до прища, повторюйте таку процедуру декілька раз. Таким чином ви позбудетесь ненависного прища за лічені години.

Настойка календули

Цей препарат також можна придбати в будь-якій аптеці. Ефективною від прищів є маска з настойки календули. Для її приготування змішайте 2 чайні ложки настойки календули та 4 чайні ложки води, пізніше змочуйте ватні диски в утвореній суміші та наносьте на проблемну зону. Для повного очищення викладіть спонжики на зону з розширеними порами. Така процедура не лише очищає шкіру, а й гарно тонізує, матує та підтягує.

Чайний пакетик

6_trukiv_pru_borotbi_z_prushchamu2

Чай корисно використовувати не лише внутрішньо,а й зовнішньо. Після запарення чайного пакетика, піднесіть його локально до проблемної зони. Це допоможе зняти почервоніння, підсушити прищ, або ж одразу його позбутися.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Краплі для очей

6_trukiv_pru_borotbi_z_prushchamu3

Якщо у вас не виявилось ніяких з вище перерахованих засобів, а завтра потрібно виглядати на всі сто, тоді мерщій бери аптечку і шукай краплі для очей. Вони заберуть почервоніння та зовсім трішки підсушать прищ. Хоча якщо виходу немає, то і це буде вам на руку.

Видавлення прища

Радикальним способом в боротьбі з прищем є його видавлювання. Для цього потрібно знати, що прищ повністю дозрів, тобто коли посередині є біла плямка (гній) і навколо є почервоніння, тоді можете проводити процедуру видалення. В будь-якому іншому випадку не чіпайте прищ! Найкраще робити цю процедуру, коли шкіра розпарена, тобто після прийняття ванни або душу. Обробіть та продезинфікуйте руки та проблемну зону хлороксидином. Після видавлення прища змочіть ватній диск в перекисі водню та прикладіть до місця де був видалений прищ і залишіть так на 5-10 хв.