Прості зачіски, які підкорять ваше серце

Шукаєте зачіску до Дня Валентина, дня народження або просто на повсякденний день? Ми маємо щось цікаве для вас, адже існує багато дивовижних способів вкласти ваше волосся. Пам’ятайте, що правильний образ залежить від атмосфери на яку ви плануєте піти.

Можливо, ви шукаєте спекотну, магнетичну зачіску, щоб справити справжнє враження під час вечері при свічках, або, можливо, ви шукаєте милу, кокетливу зачіску для затишного вечора вдома, дивлячись романтичні комедії? Ви ще тут?! Гортайте, гортайте, гортайте…

Класичний гладкий низький хвіст

Погодьтеся, що класика, вона те й класика, що подобається усім. Досить легка та проста ідея, щоб виглядати неймовірно. Ми рекомендуємо почати із того, щоб нанести на корені сухого шампуню, а потім витягнути середню частину волосся за допомогою гребінця з дрібними зубчиками, щоб красиво закрутити його навколо основи вашого хвостика. Згодом зберіть волосся на потилиці в низький хвіст і закріпіть його. Якщо вам не подобається babby hair або будь-яке звисання волосся, то ви можете згладити його за допомогою гелю, сироваткою для блиску або лаком для фіксації волосся.

Кручена косичка-корона

Якщо ви не вмієте плести коси, або вам просто лінь заплітати косу, або не хочете отримати помітні хвилі наступного дня, випробуйте просте скручування. Використовуйте скручене пасмо замість коси на маківці, щоб отримати крутий образ.

Погляньте також на класні ідеї для макіяжу до Дня Валентина тут!

Симпатична витягнута проста коса

Всі давно забули про звичайну косу — це чудовий спосіб зібрати ваше волосся, а щоб зробити свій образ вільнішим — розтягніть заплетені пасма. Витягнута коса — це унікальний та естетичний погляд на тенденцію плетіння. Це надає вашому волоссю дивної однорідності. Ви можете витягнути кілька пасм, щоб надати йому ефекту простоти. 

Експериментуйте з аксесуарами: вплетіть у косу стрічку кольору, який пасуватиме до вашого образу або додайте оксамитовий бант.

Високий хвостик із хустинкою

Погодьтеся, що це дуже романтична ідея для зачіски й виглядає дуже ефектно та святково!Зачіски з банданами зазвичай дуже прості у виконанні, як і високий хвіст. Кокетливий хвіст — це те, що ви шукали, спробуйте!

Ефектний хаотичний пучок

пучок

Нанесіть сухий шампунь на волосся та зберіть його у високий хвіст, використовуючи пальці, а не гребінець, щоб надати більш природного та безладного вигляду вашого волосся. Закріпіть гумкою, залишивши волосся в петлі. Оберніть вільний кінець навколо гумки й закріпіть додатково шпильками. Розправте свій хвіст, витягніть кілька тонких пасом навколо обличчя.