10 ідей як носити білі джинси

Білі джинси є головною родзинкою теплих сезонів. Практично кожна жінка має в своєму гардеробі одну пару. Якщо ви подумали, що світлі штани це не модно, то ви помиляєтесь. Такий нижній одяг завжди був і буде модним. Krasainfo зібрала добірку 10 ідей, як і з чим одягати білі джинси.

Світлий топ з пухкими рукавами здатен підкреслити та оновити образ з білими джинсами.

1-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Якщо ви хочете простий та практичний образ, то смужковий, легкий верх один з найкращих варіантів. Також, дуже стильно виглядатиме солом’яний капелюх в якості аксесуара.

2-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Білі джинси – універсальні, оскільки їх можна поєднувати з яскравими принтами. В цьому сезоні речі з квітковим малюнком на піку популярності.

3-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

У холодні дні та літні вечори ви можете поєднувати свої білі джинси з курточкою або жилеткою іншого кольору та, навіть, принту.

4-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Дивіться також “Живильний кавовий скраб для тіла”

Якщо ви хочете додати більше кольору до образу, ви можете використовувати пастельні відтінки – це виглядатиме ніжно і цікаво.

5-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Головною фішкою білих джинсів є те, що їх можна поєднувати з будь-чим. Найголовніше – можна використовувати та поєднувати багато цікавих аксесуарів.

6-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Білі комбінації одягу не повинні бути нудними. Використовуйте яскраві аксесуари та взуття. Це підкреслить ваш образ і в жодному випадку його не зіпсує.

7-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Білий і блакитний джинс – найкраще поєднання. Білі джинси, бейсболка з яскравим принтом, джинсова курточка та масивне взуття – улюблений образ блогерів та знаменитостей.

8-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Коли ви не знаєте, що одягнути, і вам потрібно зробити в образі акцент, це означає, що прийшов час тваринного принту.

9-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi

Білі джинси та білий топ – образ який ви можете носити щодня. Все, що вам потрібно, – знайти правильні аксесуари.

10-idei-yak-nositi-bili-dzhinsi