Головні фасони весільних суконь

vesillya_1

Кожна жінка мріє на власному весіллі виглядати якомога краще. Правильний вибір одягу допоможе не лише ефектно виглядати на фоні інших, але й приховати недоліки фігури, якщо такі є.

Існують різні варіанти одягу нареченої. Тому і плаття на весілля дуже різноманітні. Стосується це стилю, довжини, форми, виду крою, додаткових аксесуарів. Знайти гідні варіанти святкового одягу допоможе сервіс OLX. На його сторінках можна найти сукні своєї мрії по доступним цінам.

vesillya_2

Якими бувають весільні сукні

Вбрання нареченої може мати різний стиль. Наприклад, популярністю користуються наступні стилі:

  • класика;
  • грецький стиль;
  • вінтаж;
  • бохо;
  • омбре;
  • шеббі шик та інші.

Частіше за все обирається сукня до підлоги, але можливі і міді та міні варіанти. Вони ідеально підходять дівчатам з ідеально рівними ногами. Приховати всі недоліки допоможе довге плаття.

Головні фасони

Оскільки всі дівчата різні по фігурі, фасон самого одягу також відрізняється. Найпростіший та найбільш популярний фасон – ампір. Для нього притаманна висока талія, яка починається під грудьми, відкритий ліф, низ з легкої струменистої тканини.

Не поступається в популярності і фасон «принцеса». Це пишні сукні з об’ємною нижньою частиною. Цей фасон добре підходить для класичного весілля. Не можна сказати, що таке вбрання нареченої дуже зручне для неї, але виглядає вона максимально ефектно.

А-силует – варіант сукні, який вважають серединою між попередніми двома типами. Його полюбляють за універсальність. Він добре сидить на будь-якому типі фігури.

«Русалка» або «рибка» – сучасна модель жіночого одягу для весілля. Ззаду знаходиться подовження, яке підкреслює фігуру. Свою назву фасон отримав через те, що сукня облягає тіло, а в районі колін розширюється. Варто враховувати, що такий одяг дещо сковує рухи, тому потрібно потренуватися перед виходом.

Крім того, на вбранні нареченої використовуються різноманітні декоративні елементи. Серед них бісер, мереживо, перлини. Паєтки майже не використовують, так як вони відволікають увагу від нареченої.