Міні-палітра трендових нейтральних кольорів Pantone

4_osnovni_kolori_za_versieyu_panton

В переддень початку New York Fashion Week Інститут кольору Pantone озвучив свій прогноз. В кольорову палітру весна – літо 2019 увійшло 12 кольорів та 4 нейтрали.

В повсякденному гардеробі аж ніяк не обійтись без нейтральних відтінків. Базова палітра класичних кольорів сезону весна – літо 2019 “працює” й сама по собі і як основа для створення кольорових контрастів.

Soybean – Соя

soybean_kolir_roku_2019

Цей теплий відтінок соєвих бобів – універсальний компаньйон для будь-якого кольору та відтінку. Колір Soybean був присутній на показі в костюмах Dion Lee, Tibi, та Brandon Maxwell, в класичних плащах Marc Jacobs, Burberry, and Haider Ackermann.

soybean_2019

Eclipse – Затемнення

eclipse_kolir_roku_2019

Глибокий і темний синій відтінок нічного неба виглядає таємниче та захоплююче. Змушує поринути в себе і замислитись. Dior у своїй колекції показав усю красу цього кольору, а Monse дуже вдало поєднав цей відтінок синього з білим.

eclipse_2019

Sweet Cornа – Солодка кукурудза

sweet_corn_kolir_roku_2019

Молочний відтінок білого спокушає своєю м’ягкістю та апетитністю. Marni поєднав трендовий Sweet Corna з білим, що дало м’який переливчастий ефект, тканина модельного одягу неймовірно виблискувала.

color_trends_sweet_corn_2019

Brown Granite – Коричневий граніт

brown_granite_kolir_roku_2019

Дуже сильний, автентичний відтінок коричневого. Строгий, стриманий та універсальний. Створює відчуття стійкості та впевненості. Fendi поєднав шкіряну куртку з плісерованою спідницею в кольорі Коричневий граніт, образ підкреслив аксесуарами в кольорі Куркума – це виглядало просто неперевершено

color_trends_brown_granite_2019