Класичні базові кольори весни 2018 року від Pantone

Класичні кольори завжди популярні, і класичні кольори, які прогнозують навесні 2018 року, не будуть виключенням. Pantone назвав чотири базові нейтральні кольори, від яких і потрібно відштовхуватись складаючи свій базовий гардероб весною-літом 2018 року.

№1 Pantone 19-4034 Sailor Blue (Моряцький синій)

Моряцький синій – глибокий багатий колір. Його визнали головним базовим відтінком весняно-літньої палітри. Цей колір є надзвичайно універсальним, тому підходить як для літнього гардеробу так і для зимового.

sin

№2 Pantone 14-4202 Harbor Mist (Туман гавані)

Туман гавані – м’який сірий тон,який є дуже стильним та шикарним. Описаний він блакитно-сірий і є ключовим в багатьох колекціях весни 2018 року. Цей відтінок чудово поєднуватиметься з ніжними та м’якими відтінками.

tuman

Читайте також: Класичні базові кольори весни 2018 року від Pantone

№3 Pantone 15-1214 Warm Sand (Теплий пісок)

Теплий пісок – приголомшливий нейтральний колір навесні 2018 року. Декілька відтінків піску вже були популярними, але відтінок теплого піску – це нейтральний тон, що буде популярним не лише в весняно-літній сезон. Спокійний, комфортний колір теплий пісок є сполучною ланкою всіх стильних образів.

pysok

№4 Pantone 11-0608 Coconut Milk (Кокосове молоко)

Кокосове молоко – ідеальний, новий холодний білий відтінок з бежево-сірим підтоном. Колір виглядає чистим і шикарним. Цей відтінок чудово можна поєднувати з теплими тонам.

moloko

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла