Модні форми нігтів 2018 року

Мода дуже швидко змінюється, не винятком є дизайни та форми нігтів. Кожен сезон тішить нас новими та цікавими дизайнами та формами. Можна впевнено сказати, що головним трендом 2018 року є ніжність, жіночність та натуральність, тому при виборі дизайну враховуйте це.

Запам’ятайте, гострі та квадратні нігті з чітко гострими кутами вже не в моді, тому забудьте про них. Появилось багато альтернатив цим формам, тому ви з легкістю та без зайвого суму залишите ці форми в минулому.

Якщо вам, важко розпрощатися з довгими нігтями, тоді обирайте форму типу мигдаль або пуанти. Про них і більше трендових форм нігтів ми і розповімо в даній статті.

Форма нігтів пуанти

Ця форма нігтів не є новою для нас, свою популярність вона почала отримувати наприкінці 2016 року і зміцнює свої позиції в 2018 році. Дизайни для такої форми можуть бути найрізноманітніші, все залежить від ваших вподобань. Дана форма буде виглядати чудово як на коротких так і на довгих нігтях.

modni_formu_nihtiv_2018_puantu2
modni_formu_nihtiv_2018_puantu

Мигдалеподібна форма нігтів

На зміну гострим нігтям приходить витончена та ніжна мигдалеподібна форма нігтів. Назва говорить сама за себе, тому схожа вона на горіх мигдаль. До такої форми нігтів важче підібрати дизайн, тому якщо неправильно підібрати колір та дизайн можна виглядати вульгарною. Враховуйте також ваш буденний стиль.

modni_formu_nihtiv_2018_mugdalepodibna2
modni_formu_nihtiv_2018_mugdalepodibna

Овальна форма нігтів

В загальному найпопулярнішою формою 2018 року стане овальна форма нігтів. Все це тому, що ця форма найбільш наближена до натуральної форми нігтя – тому ця форма тренд 2018 року.

modni_formu_nihtiv_2018_ovalna
modni_formu_nihtiv_2018_ovalna2

Квадратна форма нігтів

Якщо, ви не готові змінити свою улюблену квадратну форму тоді модифікуйте її і робіть з заокругленими кінцями, середньої довжини. Все це тому, що квадратні нігті виглядають естетичніше коли вони короткі. Якщо ви все ж наполегливо любите свої довгі нігті і не готові від них відмовитись, тоді обирайте покриття натуральних, світлих кольорів.

modni_formu_nihtiv_2018_kvadrat
modni_formu_nihtiv_2018_kvadrat2