Спорт чи процедури для підтягнення сідниць? Порівняльний огляд методів

Так часто жінкам доводиться обирати: між смачною вечерею та стрункою фігурою, між часом для родини або ж годиною тренувань поза домом, між розміром S чи ХS на випадок дієвого методу схуднення, який вчора порадила подруга. У досягненні округлих пишних сідниць також доводиться ретельно підібрати методику: спорт чи пластична операція? На що краще, раціональніше та в кінцевому результативніше витратити власний час, ресурси організму та кошти? На розгорнутому порівняльному огляді методів спробуємо віднайти “золоту середину”. 

sidnici_1

Спорт

Регулярні фізичні навантаження та тренування мають суцільні переваги та жодного недоліку. Спорт як максимально фізіологічний метод руху і фізичного розвитку організму завжди буде топом у будь-яких рейтингах. Тренування сприятливо впливають не лише на нарощування м‘язового корсета, а й на загальний бадьорий стан людини, енергійність, жвавість, розвивають силу волі, витримку. Заняття спортом дисциплінують, привчають до корисних звичок та правильного режиму. У розрізі збільшення об‘ємів сідничних м‘язів — спорт виступає як дієвий метод, але має накопичувальний ефект. З першого тренування не вдасться отримати омріяні форми. Для жінок, що раніше не займалися спортом, цей процес може затягнутися на роки. У спортсменів, що вже розвили м‘язову пам‘ять ситуація дещо краща, але сідниці “ростуть” тоді, коли Ви над ними працюєте. Якщо з‘являються пропуски тренувань та відхилення від режиму — форм як і не було. Спортивний підхід до збільшення об‘ємів сідниць є дієвим, але тривалим у досягненні результату. До того ж підкріплювати форми необхідно не тільки вправами, а й чистим збалансованим харчуванням, щоб позбутися целюліту та інших нерівностей рельєфу шкіри на стегнах. 

Щодо фінансових ресурсів — місячний абонемент в спортзал, особистий тренер, нова форма, кросівки, дорога до та від залу займають значну частину витрат, які інколи не припиняються роками. Скільки відвідуєте залу, стільки й витрачаєте. Хоча така інвестиція у власне здоров‘я завжди порадує Вас гарним самопочуттям та підтягнутою фігурою! 

sidnici_2

Пластика сідниць

Серед десятків видів підтримувальних апаратних процедур, масажів, пластичних підтяжок, ендопротезування імплантатами — ліпофілінг сідниць займає топове місце. Шляхом забору жирової тканини з проблемних зон пацієнта, очищені жирові клітини вводяться у визначені зони сідниць для створення нових об‘ємів. Операція ліпофілінгу достатньо комфортна, безболісна та натуральна за участю власних надлишкових ресурсів організму. У порівнянні зі спортом ліпофілінг виграє по часу: 1 операція, 3–4 тижні реабілітаційного періоду і вже можна оцінювати проміжні результати оновленої фігури. У роках при пластичному збільшенні вимірюється тільки тривалість кінцевого ефекту, але ніяк не шлях його досягнення. На процедуру збільшення сідниць ціна доволі доступна і відносна: платити доведеться всього один раз визначену суму, але за довготривалий результат. Натомість на тренування Вам доводиться витрачати щомісяця, що в загальній сумі може перевищити затрати на ліпофілінг. 

Загалом, фізичні навантаження покращують тіло та якість шкіри пацієнта як до операції, так і після ліпофілінгу. В ідеалі навчитися правильно суміщати спорт і пластичні операції для досягнення гармонійних пропорцій!