Так часто жінкам доводиться обирати: між смачною вечерею та стрункою фігурою, між часом для родини або ж годиною тренувань поза домом, між розміром S чи ХS на випадок дієвого методу схуднення, який вчора порадила подруга. У досягненні округлих пишних сідниць також доводиться ретельно підібрати методику: спорт чи пластична операція? На що краще, раціональніше та в кінцевому результативніше витратити власний час, ресурси організму та кошти? На розгорнутому порівняльному огляді методів спробуємо віднайти “золоту середину”.
Спорт
Регулярні фізичні навантаження та тренування мають суцільні переваги та жодного недоліку. Спорт як максимально фізіологічний метод руху і фізичного розвитку організму завжди буде топом у будь-яких рейтингах. Тренування сприятливо впливають не лише на нарощування м‘язового корсета, а й на загальний бадьорий стан людини, енергійність, жвавість, розвивають силу волі, витримку. Заняття спортом дисциплінують, привчають до корисних звичок та правильного режиму. У розрізі збільшення об‘ємів сідничних м‘язів — спорт виступає як дієвий метод, але має накопичувальний ефект. З першого тренування не вдасться отримати омріяні форми. Для жінок, що раніше не займалися спортом, цей процес може затягнутися на роки. У спортсменів, що вже розвили м‘язову пам‘ять ситуація дещо краща, але сідниці “ростуть” тоді, коли Ви над ними працюєте. Якщо з‘являються пропуски тренувань та відхилення від режиму — форм як і не було. Спортивний підхід до збільшення об‘ємів сідниць є дієвим, але тривалим у досягненні результату. До того ж підкріплювати форми необхідно не тільки вправами, а й чистим збалансованим харчуванням, щоб позбутися целюліту та інших нерівностей рельєфу шкіри на стегнах.
Щодо фінансових ресурсів — місячний абонемент в спортзал, особистий тренер, нова форма, кросівки, дорога до та від залу займають значну частину витрат, які інколи не припиняються роками. Скільки відвідуєте залу, стільки й витрачаєте. Хоча така інвестиція у власне здоров‘я завжди порадує Вас гарним самопочуттям та підтягнутою фігурою!
Пластика сідниць
Серед десятків видів підтримувальних апаратних процедур, масажів, пластичних підтяжок, ендопротезування імплантатами — ліпофілінг сідниць займає топове місце. Шляхом забору жирової тканини з проблемних зон пацієнта, очищені жирові клітини вводяться у визначені зони сідниць для створення нових об‘ємів. Операція ліпофілінгу достатньо комфортна, безболісна та натуральна за участю власних надлишкових ресурсів організму. У порівнянні зі спортом ліпофілінг виграє по часу: 1 операція, 3–4 тижні реабілітаційного періоду і вже можна оцінювати проміжні результати оновленої фігури. У роках при пластичному збільшенні вимірюється тільки тривалість кінцевого ефекту, але ніяк не шлях його досягнення. На процедуру збільшення сідниць ціна доволі доступна і відносна: платити доведеться всього один раз визначену суму, але за довготривалий результат. Натомість на тренування Вам доводиться витрачати щомісяця, що в загальній сумі може перевищити затрати на ліпофілінг.
Загалом, фізичні навантаження покращують тіло та якість шкіри пацієнта як до операції, так і після ліпофілінгу. В ідеалі навчитися правильно суміщати спорт і пластичні операції для досягнення гармонійних пропорцій!