5 факторів щоб вибрати обігрівач та забезпечити тепло в домі

konvektor_1

Кажуть, жінка є берегинею домашнього вогнища. А вогонь, як відомо, є джерелом тепла. Відтак, вона може впливати на облаштування цього тепла вдома. І ми не про щось абстрактне, а про абсолютно матеріальні речі.

Які б не були дизайнерські здібності та спеціальні знання, можна нагуглити якусь інформацію (наприклад отут – https://comfy.ua/ua/heater/tip_obogrevatel__keramicheskij/) чи порадитись зі знавцями. А вже після цього ухвалити рішення по вибору обігрівача. Ми нарахували 5 факторів, які варто врахувати при прийнятті рішення.

1. Різновид. На ринку є близько десяти різновидів сучасних обігрівальних приладів. Найпопулярнішим серед прекрасної половини людства є керамічний обігрівач, хоча він порівняно недавно набув популярності. Йому «дихають у спину» тепловентилятори і інфрачервоні обігрівачі.

2. Місце розташування. Варто врахувати потреби як свої, так інших жильців помешкання (діти, домашні улюбленці, літні чи хворі члени родини). Проявіть турботу про них під час обрання закутка для обігріваючої техніки. А також розрахувати потужність конвекторів та необхідні розміри чи кількість на відповідну площу. Врахуйте що спальні повинні бути більш прохолодними а вітальні чи ванна теплішими. Якщо у вас кухня-студіо, можна за допомогою конвекторів вдало оформити зонування простору.

1272_kolori

3. Вигляд. Чому саме керамічні обігрівачі облюбували жінки? Через розмаїття зовнішності теплого елементу інтер’єру! У магазинах пропонують строго чорні чи строго білі, стилізовані під мармур чи під пустелю. Загальновідомо, що жінкам притаманно розрізняти ширшу гамму кольорів. Тому якщо у помешканні різнобарвні кімнати, можна підібрати й техніку відповідну, – аби було натхнення.

Зрештою, після встановлення можна буде самотужки знайти спеціальні фарби чи скористатись вініловими шпалерами та змінювати його вигляд хоч щороку. З каміном чи газовим така забаганка неможлива.

4. Фірма-виробник. Це рішення може прийти автоматично, бо «зроблять» цей вибір оці всі попередні характеристики та естетичні забаганки.

5. Знижки та акції. Завершальне рішення наче й не потребує коментарів. Очевидно що заздалегіть підготуватись до опалювального сезону дешевше, аніж бігати по магазинах коли надворі сніг випав.

А можна замовити дизайнера, який впевнено пояснить куди краще обрати керамічний обігрівач, куди інфрачервоний, а де доцільно повісити теплову завісу.