Де взяти гроші, якщо вони потрібні справді терміново

fin_krasa

Війна боляче вдарила по всіх сферах нашого життя, у тому числі, й фінансовій. Навіть по найсприятливішим прогнозам відновлення економіки України триватиме декілька років. Безробіття росте, на відміну від заробітних плат.

Багато людей зіткнулися з тим, що грошей не вистачає до зарплати.

Якщо гроші потрібні терміново, можна взяти кредит онлайн в MyCredit. Та краще не чекати настання гірших днів і почати більше заробляти вже зараз. Бо в якій кризі не був би ринок праці, а хороший фахівець завжди на вагу золота. Варіантів швидкого заробітку ми нарахували декілька:

  1. 1. Знайти підробіток: наприклад, вільні руки завжди потрібні в кур’єрській службі або в таксі. Перевагою буде, якщо у вас є водійські права та власний транспорт. Можна швидко опанувати й одну з сучасних затребуваних професій: наприклад, готувати піцу або суші.
  2. 2. Продати зайве в інтернеті. Розгрузіть шафу: якщо маєте затісну сукню або незручні туфлі — саме час їх позбутися. Хтось обов’язково зрадіє купити їх за півціни, а ви звільнете пространство в домі, ще й заробите якусь копієчку. Також можна продати непотрібні смартфони, дитячі речі. Якщо в домі багато рослин, трохи грошей можна отримати з продажу розсади.
  3. 3. Віднести прикраси в ломбард в якості застави. Плюсом такого кредитування є миттєве отримання грошей. Мінус — за свої речі ви отримаєте суму, значно меншу їхньої ринкової вартості.
  4. 4. Взяти онлайн кредит. Якщо ви раніше не зверталися до компаній, що займаються мікрокредитуванням, вам запропонують величезну знижку “на пробу” — 99,9%. Тобто, перший кредит у таких організаціях майже безвідсотковий. При наступних зверненнях діятиме базова ставка — близько 2,5% на день. Утім, її можна зменшити як мінімум вдвічі (а якщо пощастить, то і втричі) завдяки програмі лояльності, щоб дізнатися більше переходіть на MyCredit.

Чому кредит онлайн — це вигідно?

Величезною перевагою небанківських фінансових сервісів, що кредитують онлайн, є швидкість роботи, а також мінімальні вимоги до позичальників. Так, шанси на схвалення заявки приблизно рівні у пенсіонерів, студентів та офіційно працевлаштованих осіб. А ще у МФО:

  • • спрощений процес оформлення заявки, мінімум документів та вимог;
  • • оперативне прийняття рішення. Результат — щонайпізніше через 15 хвилин після відправлення заявки. Після цього потрібно підписати кредитний договір і зачекати ще кілька хвилин, поки гроші прийдуть на рахунок;
  • • отримати позику можна цілодобово, без застав і без поручителів;
  • • відсотки по позикам часом нижчі за рівень інфляції.

Тож сміливо користуйтеся послугами сервісів онлайн-кредитування. Якщо раптом виникне форс-мажор і ви не встигнете виплатити позику вчасно, попередьте про це кредитора, щоб вам могли запропонувати максимально вигідні умови.

Та в будь-якому разі, пеня та штрафи під час військового стану в україні не нараховуються.