Подарунки, які поєднують з манікюром

kabluchka1

Ефектно прикрашені нігті – не єдине, що може привернути увагу до жіночих пальців. Яскравості додають звісно ж ювелірні вироби.

Якщо абстрагуватись від ювелірного виробу, як ознаки заможності чи сімейного стану жінки, то є ще один аспект носіння обручок і каблучок – доповнення до манікюру. Чи навпаки – манікюр доповнює коштовний виріб. На що ж звертають увагу жінки, якщо хочеться купити каблучку собі улюбленій? Критерії неважко здогадатись:

  • • Ціна;
  • • Стиль;
  • • Розмір.

І хоч багатьом жінкам все зрозуміло без пояснень, то для тих, хто вперше готується зробити собі ювелірний сюрприз, розпишемо конкретніше про кожен з цих пунктів.

kabluchka

Ціна каблучки

Якщо дозволяє гаманець, то чому б не поповнити свою скриньку ювелірних виробів? Однак варто пам’ятати, що ювелірні магазини розуміючи вартість своїх товарів, полегшують купівлю. Маємо на увазі сезонні знижки чи розпродажі напередодні деяких свят. Крім того, у деяких магазинах є можливість оплати частинами.

Якщо ж немає причин себе обмежувати, то можна замовити унікальний перстень. У такому випадку доведеться дещо більше часу витратити як на узгодження вигляду, так і на виготовлення.

Стиль

Манікюр, що вже нанесений, такий бездоганний, що майбутня каблучка повинна доповнити його? Чи навпаки: вже знаєте, яка каблучка незабаром стане Вашою і «під неї» вам розмалюють нігтики? У кожної жінки своя відповідь на ці питання. А дехто прикраси на руках підбирає під стиль одягу, аби надати своїй зовнішності якийсь образ.

Так чи інакше, потрібно визначитись, з якого металу ви хочете каблучку, який камінець на ній блистітиме… Є ще кілька важливих характеристик, що є елементами вигляду вашої прикраси: вставка, її колір, покриття.

І тут можна провести паралелі з елементами манікюру, адже у нього також є своя кольорова гамма, покриття, гелі з блискітками чи стрази – імітація дорогоцінного каміння.

Розмір каблучки

Якщо ж уже визначились із вартістю та стилем каблучки, то пам’ятайте про необхідність зазначити її розмір. Від нього залежатиме не лише те, як обрана каблучка триматиметься на пальці, а і її вартість. Та додамо, що не варто нехтувати приміркою прикраси. Бо ж нерідко різке зняття з пальця зачіпає манікюр, пошкоджуючи його. Тому важливо, аби надягати і знімати її було легко, навіть якщо нігтик уже прикрасили. Ідеально буде, якщо приміряти каблучку вдасться після нанесення манікюру.