Здається, що може бути складного в тому, щоб обрати нижню білизну та носити її. Багато жінок навіть не здогадуються як правильно потрібно носити та доглядати за білизною. Ми розповімо вам як обирати нижню білизну, як використовувати її правильно та як доглядати за нею.
Давайте будемо чесними: нижня білизна з бавовни - не самий привабливий, але самий здоровий вибір жінок. Синтетичні тканини не пропускають повітря, через це в білизні затримується волога, яка є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Якщо ви купуєте білизну з синтетики, звертайте увагу на підкладку - вона повинна бути з бавовни.
Носячи стрінги, ви знову-таки наносите шкоду здоров'ю, не підозрюючи про це. Завдяки їх конструкції бактерії з товстої кишки можуть потрапити в піхву - це одна з найпоширеніших жіночих проблем.
Вдягайте піжаму на голе тіло - це дозволить шкірі дихати, а вам почувати себе комфортно. Якщо у вас є схильність до запалень та інфекцій, то ця порада саме для вас. Просто не забувайте частіше прати піжаму і міняти простирадла. Якщо ви носите білизну 24 години 7 днів на тиждень, то збільшуєте ризик появи дріжджових інфекцій і розмноження бактерій.
Ходити без білизни негігієнічно і навіть небезпечно - уявіть, як ви сідаєте на крісло в вашому офісі, ресторані або в метро. Це може викликати інфекції і спровокувати появу дрібних ранок.
Не варто носити білизну, яка вам велика - вона незручна і некрасиво виглядає, але не варто надягати і занадто вузьку білизну - вона може натирати. Якщо білизна вам мала, воно не дасть вашій шкірі дихати, що призведе до появи дріжджових інфекцій.
Кольорові труси досить популярні серед дівчат, але ви звертали увагу, як вони линяють? А уявіть, що та ж фарба потрапляє на вашу ніжну шкіру, особливо, якщо вона дуже чутлива або якщо ви схильні до герпесвірусних інфекції.
Якщо ви часто займаєтесь спортом або регулярно ходите на йогу, придбайте пару комплектів спеціальної спортивного білизни, зробленого з водовідштовхуючих і дихаючих матеріалів. Піт - ідеальне середовище для розвитку бактерій. І найголовніше - обов'язково міняйте білизну після тренування, щоб уникнути появи висипів, роздратуваннь і неприємних виділень, викликаних бактеріями.
Якщо ви любите білизну з делікатних тканин, то періть її вручну і сушіть на спеціалізованій стійці. Шовк і мереживо не переносять занадто гарячої води та інтенсивного машинного прання. Миючі засоби намагайтеся використовувати гіпоалергенні і без різкого запаху, підійде дитяче мило або порошок.
Наступ чергового модного сезону спонукає нас бігти в магазин, щоб купити нову стильну річ, проте мало хто може похвалитися тим же завзяттям при покупці нової білизни. Якщо ваші труси розтягнулися, викликають тертя і дискомфорт - викидайте їх, не замислюючись.