Жіноча ініціатива у стосунках: плюси і мінуси

zhinocha_iniciativa

Ініціатива карається?

Для більшості представників сильної статі словосполучення «жіноча ініціатива» звучить радше лякаюче, ніж надихаюче. Якими б ідеальними параметрами не володіла дівчина, увагу вона не приверне, якщо буде активно домагатися уваги партнера. А ось помітною їй бути варто – щоб привертати увагу, щоб з такою хотілося знайомитися. Недарма серед психологів існує думка: «активний інтерес жінки породжує пасивний інтерес чоловіка».

І справа тут навіть не в старомодних принципах – мовляв, давно пішли в небуття ті часи, коли жінка не мала права голосу, сьогодні дівчата набагато більш емансиповані і знають, чого хочуть.

Однак це не говорить про те, що потрібно дзвонити першій, коли залицяльник кудись на два тижні раптово пропав. А в чому, власне, проблема?

Наочний експеримент

В одній з передач на відомому американському телеканалі якось провели експеримент – попросили дівчину-журналістку підходити в торговому центрі до хлопців і пропонувати сходити на побачення.

Жіноча ініціатива очима чоловіків

Все це, звичайно, знімали на приховану камеру. Заздалегідь було обумовлено, щоб взяли участь у тестуванні як мінімум 20 чоловіків. Як не дивно, за винятком одного, всі піддослідні не відповіли згодою на пропозицію. А дівчина, до речі, була дуже навіть привабливою.

Чому так? Все просто – в чоловіках ще не вмер той самий середньовічний лицар, який самостійно хотів би домагатися серця своєї дами і думати, що його власна ініціатива не буде потоптана.

Цьому вторять і чоловіки-знаменитості:

Бенедикт Кембербетч: «Мені подобається мріяти про те, як я завойовую жінок, а не вони мене. Нехай вони будуть загадкою ».

Джонні Депп: «Жінка повинна бути гордою, щоб я за нею побігав. Інакше немає пристрасті, азарту. Треба завжди бути таємничою, прекрасною незнайомкою. Залиште чоловікові таємницю, дайте йому вас розгадати ».

Цікаве відео на нашому каналі

Не плутати ініціативу з проявом емоцій

А що ж залишається жінкам? Невже не можна проявляти хоч якісь наміри, висувати пропозиції?

Можна, тільки з обережністю і дуже мудро – так, щоб чоловік подумав, що всі ідеї належать йому.