Жіноча ініціатива у стосунках: плюси і мінуси


16 July, 2021
zhinocha_iniciativa.jpg (203.44 Kb)
Ініціатива карається?
Для більшості представників сильної статі словосполучення «жіноча ініціатива» звучить радше лякаюче, ніж надихаюче. Якими б ідеальними параметрами не володіла дівчина, увагу вона не приверне, якщо буде активно домагатися уваги партнера. А ось помітною їй бути варто - щоб привертати увагу, щоб з такою хотілося знайомитися. Недарма серед психологів існує думка: «активний інтерес жінки породжує пасивний інтерес чоловіка».

І справа тут навіть не в старомодних принципах - мовляв, давно пішли в небуття ті часи, коли жінка не мала права голосу, сьогодні дівчата набагато більш емансиповані і знають, чого хочуть.
Однак це не говорить про те, що потрібно дзвонити першій, коли залицяльник кудись на два тижні раптово пропав. А в чому, власне, проблема?

Наочний експеримент

В одній з передач на відомому американському телеканалі якось провели експеримент - попросили дівчину-журналістку підходити в торговому центрі до хлопців і пропонувати сходити на побачення.
Жіноча ініціатива очима чоловіків
Все це, звичайно, знімали на приховану камеру. Заздалегідь було обумовлено, щоб взяли участь у тестуванні як мінімум 20 чоловіків. Як не дивно, за винятком одного, всі піддослідні не відповіли згодою на пропозицію. А дівчина, до речі, була дуже навіть привабливою.
Чому так? Все просто - в чоловіках ще не вмер той самий середньовічний лицар, який самостійно хотів би домагатися серця своєї дами і думати, що його власна ініціатива не буде потоптана.
Цьому вторять і чоловіки-знаменитості:
Бенедикт Кембербетч: «Мені подобається мріяти про те, як я завойовую жінок, а не вони мене.
Нехай вони будуть загадкою ».
Джонні Депп: «Жінка повинна бути гордою, щоб я за нею побігав. Інакше немає пристрасті, азарту. Треба завжди бути таємничою, прекрасною незнайомкою. Залиште чоловікові таємницю, дайте йому вас розгадати ».

Цікаве відео на нашому каналіНе плутати ініціативу з проявом емоцій

А що ж залишається жінкам? Невже не можна проявляти хоч якісь наміри, висувати пропозиції?
Можна, тільки з обережністю і дуже мудро - так, щоб чоловік подумав, що всі ідеї належать йому.
Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали