Які жінки подобаються чоловікам більше: худі чи повні

yaki-zhinki-podobayutsya-cholovikam-hudi-chi-povni

Слід зазначити, що негативно до повних дівчат відносяться зовсім молоді хлопці. А от чим старшим стає чоловік, тим більше йому починають подобатись жінки з формами. Проте потрібно розділяти жінок з округлими жіночими формами від тих в кого дуже важко розгледіти талію через прошарок жиру. Молоді хлопці часто надають перевагу саме худеньким дівчатам, так як дівчину з такою статурою вони ще підсвідомо вважають не повністю сформованою, тобто не готовою до продовження роду. Хлопців нерідко лякає саме страх швидкого батьківства. Дорослі чоловіки, навпаки, знаходяться в пошуках жінки, яка б була здатна продовжити його рід. Тому вони в більшості придивляються до жінок з формами. Ще одною причиною, чому хлопці обирають худих дівчат – це виступати в ролі захисника. Хлопець виглядає справжнім лицарем та охоронцем для стрункої, мініатюрної дівчини. Маленькі і тендітні дівчата викликають в чоловіків бажання обняти та захищати, адже важко відчути себе героєм, коли дівчина більша за тебе. Так само, чоловікам подобаються худі дівчата, коли вони шукають в них музу, щоб надихатися на різні подвиги. Худенькі жінки пластичні, ніжні та легкі як метелики. Жінкам з формами в цьому плані дещо складніше. Звичайно не всі повні жінки є незграбами. Пластичність можна розвинути, але далеко не всі вони цього прагнуть.

Чи потрібно худнути, щоб сподобатися чоловікові

В реальному житті у всіх чоловіків різні смаки. Не варто вважати, що повні жінки не подобаються чоловікам. В першу чергу чоловіків приваблює жіночність. Щоб звернути на себе увагу представників протилежної статі, потрібно навчитись себе підносити. Якщо повна жінка вміє зі смаком одягнутись, виглядає ніжною та цікава в спілкуванні, то вона обов’язково приверне увагу чоловіків і здатна закохати їх в себе. Також варто згадати, що існує не так багато чоловіків, які люблять худих жінок. Плоска фігура та анорексичність відштовхують чоловіків від жінки.

00yaki-zhinki-podobayutsya-cholovikam-hudi-chi-povni

Які жінки подобаються чоловікам – факти на основі статистики

Щоб заспокоїти жінок, фахівці з психології провели безліч опитувань, а пізніше систематизували відповіді чоловіків. Були враховані усі параметри включаючи колір очей, волосся, ріст, об’єм грудей, розміри стоп, стегон та усмішка. Тепер не потрібно гадати, яким жінкам надають перевагу чоловіки, ми знаєм точну відповідь на це запитання.

Які жінки подобаються більшості чоловікам по зовнішньому вигляду

Відомо,що перше на що звертають увагу чоловіки – це зовнішність. Проте, при першій зустрічі з жінкою, кожен чоловік курується своїми перевагами та стереотипами.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Які жінки подобаються більшості чоловікам по фігурі

– Худі, дівчата спортивної статури подобаються чоловікам більше, ніж товста жінки. Проте є місця в округлій фігурі, які притягують чоловіків.

– Більшості подобаються груди 2 або 3 розміру, проте 4 ніхто не заперечує.

– Занадто худі, незграбні дівчата не надто подобаються чоловікам, майже всі чоловіки вважають, що груди і стегна мають бути помітними.

– Високі дівчата користуються більшою популярністю, аніж низькі. Проте чоловіки хочуть щоб їхня кохана була середнього росту.

– Криві ноги чоловіки не люблять, особливо коли вони занадто худі.

– Виснажені дієтами, худі дівчата взагалі відштовхують чоловіків.

Які жінки подобаються більшості чоловікам по зовнішності

– Блондинки більше подобаються чоловікам, ніж брюнетки та руді.

– Чоловікам більше подобаються жінки з довгими локонами, аніж жінки підстрижені під хлопчика та жінки з прямим волоссям.

– Велику роль відіграє зовнішній вигляд, а саме жінка повинна бути доглянутою, без зайвого волосся на тілі, делікатною зачіскою.

– Чоловіки не люблять жінок, які взагалі не приділяють увагу своїй фігурі.

– Більшість чоловіків не звертають уваги на манікюр, парфуми, проте помічають білосніжність усмішки та чистоту шкіри на обличчі.

– Високі худі жінки з пишними грудьми , тонкою талією і спортивними стегнами – це і є мрія багатьох чоловіків.

– Всі чоловіки зійшлися на думці, що їх приваблюють довгі, стрункі, проте не надто худі, ноги.