Які жінки найбільше подобаються чоловікам

neordynarnist

Питання «Як сподобатися чоловікові?» хвилює не одну жіночу голівку. І тепер не треба сушити собі мозок, адже чоловіки самі відповіли – які жінки їм подобаються найбільше.

Дослідження європейських психологів пролили світло на величезну таємницю про те, які жінки подобаються чоловікам. В опитуваннях взяла участь значна кількість чоловіків різного віку, професій, захоплень, з різних країн і навіть континентів. І ось їхні одкровення.

dogliad2

Чоловікам подобаються доглянуті жінки

 • Чоловічі серця починають прискорено битися, коли їхні носи вчувають аромат щойно вимитого жіночого волосся. Найбільше приваблюють чоловічу увагу нотки ванілі, перцевої м’яти, фруктові та цитрусові аромати. І звісно, чоловікам не подобається надмір засобів для вкладання волосся – лаку, гелю, пінки, які перетворюють жіноче волосся із м’яких природніх хвиль на жорсткий шолом.
 • Чоловікам дуже подобається не надто яскравий, природній макіяж жінки. Але чисто вимите обличчя без жодного натяку на макіяж чоловікам теж не сподобається. З чоловічої точки зору, ідеальний макіяж повинен бути таким: густо нафарбовані довгі чорні вії, ледь підкреслені рожевими рум’янами щічки й апетитний блиск на губах.
doglianutist
 • Роздивляючись жіноче обличчя, чоловічий погляд постійно затримується на губах. М’які та вологі губи жінки одразу створюють бажання їх поцілувати. Саме тому підведені прозорим блиском губи надзвичайно приваблюють чоловіків. При цьому серед кольорів помади чоловіки надають перевагу не пурпуровим та соковитим відтінкам, і не блідим та пастельним, а природнім кольорам.
 • При зустрічі з жінкою, чоловік обов’язково оцінить чисту шкіру обличчя, без висипів та лущення. Навіть, якщо у жінки розкішна фігура, недоглянутого обличчя та шиї їй не пробачать.

Читайте також на krasainfo.comЯк доглядати за обличчям весною

dogliad3
 • Чоловікам дуже подобається, коли жінка демонструє красиві частини свого тіла. Наприклад, підкреслює одягом лінію плечей, стегон, рельєфність грудей, округлість колін. І звісно, красиве підкреслення тіла не потрібно плутати із вульгарним вип’ячуванням. Тож тут йдеться про відчуття смаку й міри у жінки.
 • Читайте також на krasainfo.comТренди 2017. Модні купальники літа 2017.

 • Якщо жінка подобається чоловікові, він захоче торкнутися до її руки і взяти її долоню в свою. А тому чоловіки одразу звертають увагу на акуратний манікюр без величезних загострених «кігтів», як висловилися деякі з них. На тонкі жіночі руки з елегантним манікюром вони можуть дивитися годинами. Не подобаються чоловікам червоний, чорний, фіолетовий, синій та сірий кольори лаків. Натомість їм найбільше приємні для споглядання рожевий і натуральний бежевий кольори, а також золотисті та перламутрові відтінки.

Читайте також на krasainfo.com

5 ознак доглянутої жінки

zhinochnist2

Чоловікам подобаються жіночні жінки

 • Чоловіки завжди задивляються на жінку з красивою легкою ходою. До слова «хода» вони підібрали такі епітети: летюча, плавна, стрімка, як у манекенниць, з похитуванням стегнами. На думку чоловіків, красива хода жінки – це вірна ознака того, що вона любить своє тіло, вміє підкреслити його переваги і привабити до себе.
 • Жіночна жінка вміє підкреслити свою красу екстраординарним одягом, який виділить її у натовпі. І перш за все, для чоловічих очей.
 • Чоловіки у захваті від жінки, яка вміє красиво, модно і стильно танцювати.
 • Чоловіки також люблять вухами і красивий жіночий голос звучить для них, як насолода. Оксамитовий, ніжний голос може стати козирем для жінки, яка не дуже обдарована красою. Щоби підкорити вуха чоловіка і його серце, слід говорити трішки сповільнено і притишено, щоб голос звучав м’яко й глибоко.
 • Чоловіки у захваті, коли жінка дивиться прямо в очі. Якщо її очі розгублено бігають по його обличчю, це видає її небажання контактувати. А от вміння тримати погляд засвідчить про вашу щиру зацікавленість співбесідником.

Читайте також на krasainfo.com

8 речей, які роблять жінку магнетично привабливою

neordynarnist

Чоловікам подобаються неординарні жінки

 • Жінки творчих професій та занять видаються чоловікам надзвичайно цікавими та піднесеними. Адже в образі такої жінки завжди буде оригінальна «родзинка», а сама вона неодмінно виявиться цікавим співбесідником.
 • Чоловікам подобається, коли жінка з апетитом їсть, а не сидить із кислою фізіономією над тарілкою салату. І взагалі, постійні жіночі розмови про дієту та схуднення викликають у чоловіків роздратування.
 • Чоловіки обожнюють непередбачуваність жіночої поведінки. Не факт, що вони привселюдно в цьому зізнаються, але насправді їх заворожує непередбачуваність в характері жінки та неочікувані вчинки з її сторони. Несподівана реакція та поведінка жінки може дивувати і навіть іноді дратувати, але саме це й робить жінку привабливою для чоловіка і заохочує пізнавати її все більше і більше.