8 речей, які роблять жінку магнетично привабливою


16 July, 2021
angy.jpg (81.85 Kb)

Існують такі жінки, яких не назвеш красунями, але навколо них завжди є чоловіки. А дівчина з ідеально пропорційними рисами обличчя чомусь залишається без уваги. Уся справа в жіночому магнетизмі. Дізнайтесь, які 8 речей роблять жінку магнетично привабливою.

1. Жіночність

Перша ознака привабливої жінки, – це жіночність. І хоча це видається банально й само собою зрозуміло, озирніться навколо. Скільки по-справжньому жіночних жінок ви бачите? Жіночність – це не брендовий одяг, який ви носите, не косметика, якою ви фарбуєтеся, і не престижність салону, в який ви ходите.

Адже навіть у джинсах з кросівками та з пучком на голові можна залишатися неймовірно жіночною. Жіночність – це особливе відчуття своєї жіночої місії та енергії, це щоденний заряд доброти та лагідності, який ви даруєте світу та всім людям навколо себе.

. . . .

2. Елегантність

Приваблива жінка доглядає за собою перш за все заради себе самої. Не для того, щоб вразити чоловіків чи викликати заздрість у жінок. Така жінка відчуває гармонію та внутрішнє задоволення від того, наскільки привабливою є її фігура і наскільки вдало підібраний її гардероб. І, можливо, параметри такої жінки будуть далекими від ідеальних, а на одязі не красуватиметься бірка відомої марки, важливо те, що сама вона почувається королевою.

3. Упевненість

Слова, жести і навіть хода такої жінки видає в ній стовідсоткову впевненість. Додайте сюди високо підняту голову, випрямлену осанку, променистий погляд та доброзичливу усмішку, – і ви побачите, як всі чоловічі голови повернуться їй услід. Упевненість в собі – це фундамент для благополуччя. Коли жінка бере на себе відповідальність за своє життя і не перекладає її на плечі інших, тоді у неї за спиною виростають крила, а все її єство випромінює щастя і позитив.

. . . .

4. Вміння бути щасливою

Приязна усмішка та позитивний настрій – це вибір, який жінці доводиться робити кожного ранку. Не варто думати, що у житті таких жінок не буває труднощів, розчарувань, падінь та втоми. Можливо, вони навіть більші, ніж в інших людей. Проте, магнетичні жінки давно навчилися робити щоденний внутрішній вибір між тим, що їй пропонують обставини, і тим, якою вона хоче бути. А після правильного вибору, гляди, й обставини змінюються дивовижним чином.

monika.jpg (29.92 
Kb). . . .

5. Амбіційність

Привабливій жінці завжди є до чого прагнути. Вона ставить перед собою цілі й рухається до них. При чому цей рух – не обов’язково по прямій. Жінка, наче пантера на полюванні, може ходити кругами, приглядатися, прицілюватися, і в кінцевому результаті все одно досягти своєї мети. Амбіційна жінка дуже приваблива для чоловіка, адже в ній він вбачає партнера та командного гравця, з яким зможе завоювати світ. Саме здорові жіночі амбіції найчастіше підштовхують чоловіків на розкриття власного потенціалу.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

6. Пристрасть

Бути щиро закоханою у життя і пристрасно віддавати себе світу – ще одна особливість магнетично привабливої жінки. Усе, що вона робить – це з повною віддачею: чи садить квіти, готує улюблений борщ, малює картини, пише поезію, грається з дитиною чи спілкується з чоловіком. Для такої жінки немає півтонів, її життя наповнене насиченими барвами.

Читайте також

5 способів, як правильно користуватися олівцем для очей

aishvaria.jpg (82.43 Kb). . . .

7. Доброта

Така рідкісна у сучасному світі й така бажана риса, як доброта, – видає справжню жінку. Творячи добро для інших, вона робить неоціненний вклад у свій власний саморозвиток. Для такої жінки іноді краще пожертвувати своїми справами й часом, якщо вона знає, що її добре слово, співчуття та вміння слухати допоможе комусь іншому. Доброта розвиває в жінці сердечність та співчуття, саме ті душевні «глибини», які ніколи не замінить жодна найкрасивіша зовнішність.

8. Інтелект

Жіночий інтелект – найміцніша підвалина, на якій варто будувати стосунки з чоловіком. Звісно, перш за все чоловік зверне увагу на зовнішність жінки, її жіночність та елегантність. У спілкуванні він оцінить її упевненість, пристрасть та амбіційність. Однак найтриваліші та найміцніші стосунки ґрунтуватимуться на єднанні душ та інтелектів. Пристрасть із часом погасне, як великий вогонь, а вміння любити, розуміти й підтримувати одне одного грітиме довгими роками, як теплий жар.

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали