Ріанна: Я чесно думаю, наскільки це було б весело – жити згідно зі своєю репутацією.

rihanna9_ava

Дивовижність Ріанни в тому, що вона ніколи не зупиняється. Змінюється її музика, змінюються її образи, змінюється її зовнішність. Але постійною залишається неповторність, чарівність та магічна привабливість. Якою була і якою стала Ріанна, дізнайтеся з її власних цитат про себе, красу, чоловіків, музику та успіх.

Цитати Ріанни про Любов

rihanna1

«Любов – це одна з найчистіших і найясніших речей, про які можна співати. Одна з найкращих речей, про які можна співати.»

«Чим сильніше ми закохуємося, тим сильніше боїмося болю. Любов – як гра в російську рулетку».

«Я не з тих, кому можна розбити серце».

Читайте також на krasainfo.com

Анджеліна Джолі: Я зрозуміла, навіщо мені ці губи

Цитати Ріанни про чоловіків

rihanna11

«Я відкрита для кохання. Але хлопці повинні його заслужити. Тому що, як тільки вони його отримують, то починають хотіти чогось іще. Чоловіки схожі на мисливців: вони люблять ганятися. Тому потрібно продовжувати їх інтригувати».

«Зараз чоловіки бояться бути чоловіками. Вони думають, якщо ти підсовуєш дівчині крісло, видаєшся дівчині хорошим чи навіть привабливим на очах в інших чоловіків, то ти уже не чоловік. Дівчата готові змиритися з цим, але я ні. Я чекатиму вічно, якщо знадобиться. Зараз я очікую більшого, ніж ці хлопці готові дати».

«Я люблю слухати чоловічі розмови, тому що з них можна багато почерпнути. Головне ось що: не можна ні для кого понижувати свою планку. Якщо ти це зробиш, твій хлопець перестане тебе поважати і розбалакає все своїм друзям. Завжди відстоюй свою позицію і говори те, що думаєш».

«Я ніколи не хотіла зустрічатися з білими хлопцями. Але це пройшло, коли я побачила Джастіна Тімберлейка, Орландо Блума, Пола Уокера…»

«Хлопцям потрібна увага. Їм потрібна вся наша підтримка, яка підживлює їхнє его і дає відчуття контролю над ситуацією. Я готова повністю віддаватися своїй сім’ї, роботі, але я не готова присвятити себе жодному чоловіку в даний момент».

Читайте також на krasainfo.com

10 стильних порад від найвідоміших дизайнерів світу

Цитати Ріанни про Успіх

rihanna7

«Успіх для мене – це не призначення – це як подорож. Кожен працює, щоб досягти вершини, а що таке вершина? Це вся важка робота і отримання кращого, що підіймає тебе все вище і вище».

«Неважливо, чого ти хочеш від життя, просто знай – починати завжди важко».

«Всі ми живемо один раз. Тож живіть повним життям, не відволікаючись на думку навколишніх людей, любіть себе такими, якими ви є».

«Розпаліть в собі полум’я. І навколишні будуть грітися навколо вас, а хтось навіть тліти».

«Повернись назустріч сонцю, нехай тіні будуть позаду. Не обертайся, просто йди вперед і тіні ніколи не знайдуть тебе».

«Що б не відбувалося з тобою в житті – почерпни із цього урок. Можна зробити помилку один раз, але не можна повторювати її двічі!»

«Якщо ви пройшли через пекло своїх негативних думок і вижили, жоден біль на цьому світі ніколи більше не потурбує вас».

«Єдине, чого я хочу – продовжувати рости. Тому що я ніколи не задоволена, я завжди хочу більшого. Я завжди хочу стати кращою. Я завжди хочу піднятися ще на одну сходинку вверх».

Читайте також на krasainfo.com

8 речей, які роблять жінку магнетично привабливою

Цитати Ріанни про красу

rihanna3

«Я весь час намагаюся змінюватися і виглядати по-іншому, але в душі я все одно залишаюся самою собою – нахабною, розв’язною та войовничою».

«Кожна дівчина – це вже красуня. Просто хтось всередині, а хтось зовні».

«Найкраща річ в ходінні без косметики полягає в тому, що потрібно значно менше часу, щоб зібратися. Ви не повинні хвилюватися про те, що потекла туш чи олівець стерся на очах. Ви можете вмити обличчя у будь-який час. Ви почуваєтеся комфортно й вільно».

«Завжди, у будь-яку пору року, потрібно носити сексуальну нижню білизну. Навіть якщо ти закутуєшся в шубу, не можна забувати про те, що в якийсь момент тобі доведеться все з себе зняти».

«Мій стиль виражає мій настрій. В мені більше від спонтанної людини, іноді я виявляю, що захоплена секундним поривом. Я ненавиджу, коли мій образ виглядає надуманим, відрепетируваним, відшліфованим. Я ненавиджу, коли мода виглядає надто натягнуто. Я просто риюся в шафі – а там, що вийде».

Читайте також на krasainfo.com

Вчимося у зірок. Як зберегти вічну молодість у будь-якому віці

Цитати Ріанни про Себе

rihanna6

«Я багато в чому себе раніше стримувала. Я не показувала величезної частини себе, своєї особистості. Я була дуже скута, обережна. Мені потрібно було навчитися стати більш відкритою, вільною, безстрашною. Просто навчитися говорити: «Пішло воно все». Що гіршого ще може трапитися? Вони зненавиділи мене? Вони і раніше так робили».

«Я не дуже вмію заводити друзів, насправді. Я легка в спілкуванні людина, але ніколи не йду назустріч. Мені подобається спершу поспостерігати за людьми».

«Я рідко роблю необдумані вчинки. Хоча зі сторони, напевно, здається інакше».

«Я справді не дуже відкрита для більшості людей, переважно я дуже спокійна… Якщо я не знаю когось, частіш за все я багато не розмовляю, я спостерігаю, і люди думають, що я задерикувата. Люди думають, що я стерва. Але я не думаю, що я така».

«Всі думають, що я алкоголічка? Ні. Що я жертва? Теж ні. У мене є татуювання у вигляді пістолета. Це символ сили. Я ніколи не буду нічиєю жертвою».

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

«Я чесно думаю, наскільки це було б весело – жити згідно зі своєю репутацією. Люди уявляють мене дикою та божевільною, а я не зовсім така, як вони про мене думають».

«Я живу теперішнім моментом і нічого не прораховую наперед».

Читайте також на krasainfo.com

Які жінки найбільше подобаються чоловікам

Цитати Ріанни про Музику

rihanna3

«Музика – моє натхнення. Це все, що мені потрібно».

«Я хочу записати такі пісні, які буду виконувати через 15 років. Хочу, щоб мій альбом був актуальним хоча б наступні 15 років, хочу, щоб кожна пісня була цікавою і не згасала».

«Кожного дня я дякую долі за можливість тримати мікрофон перед величезною кількістю людей, вони чують мене, люблять».

«Досконалість – це те, чого ніхто не може досягти. І я не можу сказати, що роблю правильні вчинки завжди, тому що це не так. Хоча мені б цього хотілося. Я працюю над цим».