Як покращити імунітет навесні

imunitet_ava2

Весна – час, коли наш імунітет особливо вразливий. Організм знесилений випробуванням холодом та застудами, а достатньої підтримки у вигляді свіжої зелені та овочів ще немає. Підтримайте свою імунну систему природними імуностимуляторами і адаптогенами: елеутерококом, женьшенем, дев’ясилом, ехінацеєю та родіолою рожевою.

Навесні, коли все цвіте та буяє, ми часто почуваємося кволими і безсилими. У цей період захисні сили нашого організму вичерпані до краю. Імунна система організму дбала про нас цілу зиму і боролася з вірусами в період весняних застуд. Тепер нам час подбати про власний імунітет. Добре самопочуття імунної системи варто підтримати рослинними засобами, які є природними імуностимуляторами та адаптогенами. Такими себе чудово зарекомендували женьшень, елеутерокок, дев’ясил, родіола рожева та ехінацея. Їх, як правило, приймають у вигляді спиртової настоянки: по 1 краплі на 2 кг тіла, тричі на день до їди. Усі ці препарати, крім ехінацеї, використовують з метою профілактики, у період загострення їх приймати не можна.

Природні імуностимулятори. Елеутерокок

eleuterokokk

Елеутерокок має стимулюючу та загальнозміцнювальну дію. Він підвищує рівень гемоглобіну в крові, фізичну та психічну стійкість, покращує адаптацію організму до життєвих стресів.

Читайте також на krasainfo.com

Їсти, рухатися, спати – як робити це з найкращою користю для себе.

Природні імуностимулятори. Женьшень

ghenshen

Женьшень покращує працездатність й опірність до захворювань та негативних впливів довкілля. В ослабленому організмі він стимулює, тонізує та активізує приховані резерви. Буде добрим помічником при гіпотонії та неврастенії, вегетоневрозах та депресивних станах, характерних для міжсезоння.

Читайте також на krasainfo.com

Чим погодувати своє волосся навесні

Природні імуностимулятори. Дев’ясил високий

devyasil

Дев’ясил високий (корінь) зміцнює імунітет, посилює обмін речовин та допомагає організму протистояти негативним зовнішнім впливам.

Як приймати: 2 ст. ложки подрібненого кореню дев’ясилу залити 1 склянкою окропу, прокип’ятити 10 хвилин і настояти 4 години. Перед вживанням процідити. Пити по 1 ст. ложці 3-4 рази на день за 30 хв. до їжі.

Читайте також на krasainfo.com

Як нас лікує і рятує сонце

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Природні імуностимулятори. Родіола рожева

rodiola

Родіола рожева (золотий корінь) вважається найкращим засобом від втоми та знесилення. Родіола буквально повертає людину до життя, стимулює її розумову діяльність. Це чудовий тонізуючий засіб та природний енергетик. Родіола є незамінною при вегето-судинній дистонії: повертає тиск до норми, покращує настрій, знімає важкість у голові, повертає сили. Також золотий корінь є відмінним засобом профілактики при серцево-судинних захворюваннях, ураженнях шлунково-кишкового тракту, парадонтозі, тонзиліті, ангіні та інших інфекціях.

Читайте також на krasainfo.com

Сезон кропиви! Чому кропива є ліками, косметикою і здоровим харчуванням для жінки

Природні імуностимулятори. Ехінацея

ehinacea

Ехінацея пурпурова – чудовий засіб для підвищення імунітету та природний антибіотик. Стимулює імунну систему, має антисептичну і потогінну діє, зцілює від запальних та інфекційних захворювань, таких як ангіна, грип, гепатит, артрит, простатит. Ехінацея покращує відновлення тканин, тож нею можна обробляти рани, фурункули і будь-які запалення шкіри – псоріаз, екзему та інші. Сила ехінацеї буде дієвою навіть проти депресії.