Найкращі цитати про любов відомих людей

Що може бути краще за кохання, яке поступово перероджується у любов? Тільки те, що ваша кохана людина поруч! Наступні цитати присвячені любові можуть допомогти вам сказати Йому або Їй, наскільки вони насправді важливі для вас, або допомогти вам подолати важкість розбитого серця. Від смішних та милих цитат про любов до натхненних цитат про кохання — у нас ви знайдете все, що потрібно…

Красиві цитати про любов

 1.  «Чесно кажучи, мені не потрібен той, хто бачить у мені тільки хороше, мені потрібен той, хто бачить у мені й погане, але при цьому все ще хоче бути зі мною». — Мерилін Монро.
 2. «Ти маєш танцювати, наче ніхто не дивиться, кохати, наче тобі ніколи не буде боляче, співати, наче ніхто не слухає, і жити, наче це рай на землі». — Вільям В. Пуркі.
 3. «Жінки призначені для того, щоб їх любили, а не для того, щоб їх розуміли». – Оскар Уайльд.
 4. «Візьми мою руку, візьми й все моє життя. Бо я не можу не закохатися в тебе». — Елвіс Преслі.
 5. «Ви знаєте, що закохані, коли не можете заснути, тому що реальність нарешті краща за ваші мрії». ― Доктор Сьюз.
 6. «Любити — це горіти, горіти». — Джейн Остін.
 7. «Не брак любові, а брак дружби робить шлюби нещасливими». ― Фрідріх Ніцше.
 8. «Я люблю тебе, не знаючи ні як, ні коли, ні звідки. Я люблю тебе просто, без проблем і гордості: я люблю тебе так, тому що я не знаю іншого способу любити, крім цього, в якому немає ні я, ні ти, настільки інтимно, що твоя рука на моїх грудях — моя рука, так інтимно, що коли я засинаю, твої очі закриваються». ― Пабло Неруда, 100 любовних сонетів.
 9. «Взагалі любити — значить бути вразливим. Полюбіть що-небудь, і ваше серце буде викривлене і, можливо, розбите. Якщо ви хочете переконатися, що він збережеться в цілості, ви не повинні віддавати його нікому, навіть тварині. Оберніть його ретельно навколо з хобі та маленькими предметами розкоші; уникайте всіх заплутань. Замкніть це надійно в труні чи труні свого егоїзму. Але в цій скрині, безпечній, темній, нерухомій, безповітряній, це зміниться. Він не буде зламаний; воно стане непорушним, непробивним, непоправним. Кохати – значить бути вразливим». – К. С. Льюїс.
 10. «Люби всіх, довіряй небагатьом, не роби зла нікому: будь здатним для свого ворога, радше мати владу, ніж використовувати; і тримай свого друга, під ключем власного життя: будь під контролем за мовчання, але ніколи не піддавайся податку за слово». ― Вільям Шекспір, “Все добре, що добре закінчується”.
 11. «Я волів би провести з тобою одне життя, ніж зустрічати всі віки цього світу на самоті». – Дж. Р. Р. Толкін.
 12. «Бути твоїм другом — це все, що я коли-небудь хотів; бути твоїм коханцем — це все, про що я мріяв». – Валері Ломбардо.
 13. «Ви коли-небудь були закохані? Жахливо чи не так? Це робить вас такими вразливими. Це відкриває ваші груди та серце, і це означає, що хтось може проникнути всередину вас і зіпсувати вас». ― Ніл Ґейман, The Sandman, том. 9: Доброзичливі.
 14. «Ти називаєш це божевіллям, а я називаю це коханням». – Дон Баяс.
 15. «Любов більше виявляється на ділі, ніж на словах». – Святий Ігнатій.
 16. «Справжні історії кохання ніколи не закінчуються». – Річард Бах.
 17. «Життя — це квітка, для якої любов — мед». – Віктор Гюго.
 18. «Ми любимо, тому що це єдина справжня пригода». – Нікі Джованні.
 19. «Щиро коханий додає вам сили, а глибока любов додає вам сміливості». ― Лао Цзи.
 20. «Темрява не може прогнати темряву: це може зробити тільки світло. Ненависть не може вигнати ненависть: це може зробити лише любов». – Мартін Лютер Кінг мол.
 21. «Вік не захищає від кохання, але любов певною мірою захищає від віку». – Жанна Моро.
 22. «Для справжнього кохання ніколи не буває ні часу, ні місця. Це відбувається випадково, в один удар серця, в один миготливий, пульсуючий момент». ― Сара Дессен.
 23. «Любов полягає не в тому, щоб дивитися один на одного, а в тому, щоб разом дивитися в одному напрямку». – Антуан де Сент-Екзюпері.
 24. «Коли наша громада перебуває в стані миру, вона може поділитися цим миром із сусідніми громадами тощо. Коли ми відчуваємо любов і доброзичливість до інших, це не тільки змушує інших відчувати любов і турботу, але це також допомагає нам розвинути внутрішнє щастя та мир». – Далай Лама.
 25. «Любов – це більше, ніж іменник – це дієслово; це більше, ніж відчуття – це турбота, спільне використання, допомога, жертвування». – Вільям Артур Уорд.

Смішні та милі цитати про кохання

Чорно-біле фото любов двох людей
 1. «Любов — це ділитися своїм попкорном». – Чарльз Шульц.
 2. «Любов — це бути дурними разом». – Пол Валері.
 3. «Ми всі трохи дивні. А життя трохи дивне. І коли ми знаходимо когось, чиє дивацтво сумісне з нашою, ми об’єднуємося з ним і впадаємо в обопільно задовольняюче дивацтво — і називаємо це коханням — справжньою любов’ю». – Роберт Фулгам.
 4. «Любов означає кожні п’ятнадцять хвилин вибачатися». – Джон Леннон.
 5. «Поцілунок — це чудовий трюк, розроблений природою, щоб зупинити мову, коли слова стають зайвими». – Інгрід Бергман
 6. «Любов: тимчасове божевілля, яке виліковується шлюбом». – Амброуз Бірс.
 7. «Гравітація не відповідає за те, що люди закохуються». — Альберт Айнштайн.
 8. «Любов — це океан емоцій, суцільно оточений витратами». – Томас Дьюар.
 9.  «Любов дуже схожа на біль у спині, її не видно на рентгені, але ви знаєте, що вона є». – Джордж Бернс
 10. «Я люблю тебе більше, ніж каву, але, будь ласка, не змушуй мене доводити це». – Елізабет Еванс.

Думки відомих людей про любов

 • «Ви можете бути не першим, останнім або єдиним. Вона кохала, перш ніж полюбити знову. Але якщо вона любить вас зараз, що ще має значення? Вона не ідеальна — ви також не ідеальні, і ви двоє, можливо, ніколи не будете ідеальними разом, але якщо вона може змусити вас сміятися, змусити двічі подумати та визнати, що ви люди та робите помилки, тримайтеся за неї та дайте їй найбільше, що можеш. Можливо, вона не думає про вас кожну секунду дня, але вона віддасть вам частину себе, яку, як вона знає, ви можете розбити — своє серце. Тому не роби їй боляче, не змінюй її, не аналізуй і не чекай більше, ніж вона може дати. Посміхайся, коли вона робить тебе щасливим, дай їй знати, коли вона злить тебе, і сумуй за нею, коли її немає поруч» (с) Боб Марлі.
 • «Люди думають, що споріднена душа ідеально підходить вам, і це те, чого всі хочуть. Але справжня споріднена душа — це дзеркало, людина, яка показує вам усе, що вас стримує, людина, яка привертає до вас вашу власну увагу, щоб ви могли змінити своє життя. Справжня споріднена душа, мабуть, найважливіша людина, яку ви коли-небудь зустрінете, тому що вони руйнують ваші стіни та розбуджують вас. Але жити зі спорідненою душею вічно? ні. Занадто боляче. Споріднені душі, вони приходять у ваше життя лише для того, щоб відкрити вам ще один рівень себе, а потім йдуть. Мета спорідненої душі — потрясти вас, трохи розірвати ваше его, показати вам ваші перешкоди та залежності, розбити ваше серце, щоб у нього проникло нове світло, зробити вас настільки відчайдушним і вийти з-під контролю, що вам доведеться змінити своє життя, тоді познайомте вас із вашим духовним учителем…» (с) Елізабет Гілберт, “Їжте, моліться, кохайте”.