Як стати Мерилін Монро? 5 таємниць образу голлівудської ікони стилю

merlin_monro_face1

Ікона стилю, символ епохи, голлівудська зірка – усе це титули, якими нагородили найбажанішу і найспокусливішу жінку в історії кінематографа. Образ Мерилін Монро настільки звабливий, що й досі знаходить чимало шанувальниць.

Бажаєте перетворитися на Мерилін? Залюбки! Ми розповімо все про секрети макіяжу та вигляду голлівудської білявки!

Секрети образу Мерилін Монро

Свій стиль Мерилін повністю створила сама. У неї не було свого косметолога – вона сама придумала секрети догляду за шкірою. У неї не було свого візажиста, тож її макіяж був виключно справою її власних рук та уміння. І крім того, у 50-ті не існувало цифрової зйомки та Фотошопу, можливості виправити на комп’ютері недоліки шкіри чи затушувати зморшки не було, тож Мерилін досягла вершин у своєму макіяжі.

Сяюче, ідеально окреслене, обличчя без жодного недоліку, виразні очі, підведені чорними стрілками, та червона помада на пухких губах – такою залишилася Мерилін Монро у пам’яті мільйонів.

Вона ніколи ні з ким не ділилася своїми секретами, тож візажисти всього світу буквально під мікроскопом вивчали її фото, щоб зуміти відтворити її техніку. Наче реконструйований мистецький шедевр, обличчя Мерилін відкриває нам свої таємниці.

m_m_face

Таємниця образу №1: Створення основи обличчя

Мерилін завжди захищала обличчя, наносячи на нього оливкову олію або свій улюблений зволожувальний крем «Nivea» в оригінальній тонкій баночці. Актриса умивалася очищувальною олійкою, винайденою тодішнім голлівудським візажистом Шу Уемура, й після цього споліскувала обличчя 15 разів холодною водою, щоб звузити пори.

Опісля наносила на обличчя кілька тонких шарів вазеліну або у пізніші роки Active pHelityl Cream від Erno Laszlo, чергуючи його з пудрою (одна із улюблених була Pat-a-creme від Elizabeth Arden). Ця основа й створювала неперевершене сяйво її шкіри.

Окрім того, Мерилін користувалася гормональним кремом для відрощування ніжного дитячого пушку на обличчі, це додавало їй сяяння у студійних софітах.

merlin_monro_face3

Таємниця образу №2: Підкреслення рис

Мерилін завжди підводила контур брів, що візуально розширювало її чоло. Щоби підкреслити вилиці та зменшити ніс, актриса використовувала рум’яна pHelitone від Erno Laszlo. Ними вона торкалася кінчика носа й вела лінію вверх за допомогою вазеліну або пудри. Цю дію вона повторювала доти, доки не досягала відмінної форми носа. Завдяки цьому на фото її ніс не виглядав занадто довгим.

Після цього вона наносила рум’яна на вилиці, трошки нижче найвищої точки вилиць. Мерилін завжди користувалася лише рожевими або кораловими рум’янами.

Головним у корекції обличчя для актриси було висвітлення верхньої частини обличчя і затемнення та підкреслення контурів нижньої.

m_m_eyes

Таємниця образу №3: Сяючі очі Мерилін!

Сама Мерилін називала свій макіяж «очима Ґрети Ґарбо». Її взірцями були пристрасні зірки Золотої епохи, й вона намагалася відтворити їхній вигляд.

Усю верхню повіку до самих брів Мерилін покривала блискучими білими тінями White Lustre від Elizabeth Arden. Опісля пензликом у зовнішній кутик ока наносила димчасті тіні Autumn smoke або Pearly Blue від Elizabeth Arden. Іноді вона користувалася і світло-зеленими тінями у залежності від її гардеробу.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Щоб підкреслити око, Мерилін використовувала чорний або коричневий лайнер для очей від Elizabeth Arden. Верхню повіку вона підводила повністю, починаючи від внутрішнього кутика ока, й вела лінію вверх за межі зовнішнього кутика.

Лінія на нижній повіці є головним секретом у створенні «ока Мерилін»: олівцем вона починала лінію від точки, де райдужна оболонка ока торкається повіки, й проводила її у напрямку до зовнішнього кутика і трошки вниз. У результаті, це виглядало наче натуральна тінь від вій.

Насамкінець, крихітний простір посередині між двома лініями у самісінькому зовнішньому кутику ока повинен був залишитися шириною у міліметр. У цьому просторі Мерилін проводила невелику лінію білим сяючим олівцем.

Окрім того, Мерилін завжди носила накладні вії. Штучну вію вона розрізала надвоє і прикріпляла над власною лінією вій. Завдяки цьому її очі виглядали цілком натурально.

m_m_lips

Таємниця образу №4: Об’ємні губи

Спершу Мерилін окреслювала форму губ червоним олівцем, дещо темнішим за тон помади. Після цього пензликом наносила три шари різних помад: Rouge Diabolique від Guerlain та помади Elizabeth Arden і Max Factor. Шари червоної помади вона чергувала з шарами блиску-бальзаму. Розповідають, що цей блиск був її власним винаходом і вона ніколи не ділилися секретами його приготування. Можливо, це був бджолиний або рослинний віск.

Метод фарбування губ Мерилін полягав у створенні ілюзії об’єму та пухкості. Для цього Мерилін фарбувала кутики губ темнішим кольором, а середину – світлішим. На середину губ вона наносила білий хайлайтер, аби висвітлити їх, і таким чином ще більше затемнити кутики.

m_m_hair

Таємниця образу №5: Золотиста піна кучерів

Образ Мерилін Монро неможливо уявити без її унікальної зачіски. Акуратно вкладені кучері одразу ж вирізняли її серед інших, а також були чудовим обрамленням її обличчя та привертали увагу до сяючих очей.

Мерилін Монро носила градуйований боб, довжиною між рівнем щелепи та плечима. Хоча від природи її волосся було кучерявим, вона часто вирівнювала його або завивала і злегка куйовдила.

МАРІАННА П’ЯТАКОВА