3 ексклюзивні факти про красу Мерилін Монро

mm_beauty_facts_ava

На усіх фото Мерилін Монро виглядає настільки свіжо і яскраво, наче ці світлини зроблені сьогодні, а не сімдесят років тому. Проте у середині 50-их не існувало Фотошопу, щоб відретушувати фотографії, тож Мерилін досягла вершини досконалості у своїй зовнішності. «Щоденник красуні» розповідає про ексклюзивні факти, як створювався образ голлівудської ікони стилю.

1 факт про красу Мерилін Монро

mm_beauty_facts_1

Свою першу червону помаду Норма Джин (справжнє ім’я Мерилін Монро) отримала в 9 років у подарунок від подруги матері Грейс. Це була помада Guerlain. Саме Грейс навчила юну Норму азам макіяжу, і відтоді майбутня голлівудська актриса Мерилін Монро не розлучалася із помадою Guerlain решту всього свого життя.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Читайте також на krasainfo.com

Як стати Мерилін Монро? 5 таємниць образу голлівудської ікони стилю

2 факт про красу Мерилін Монро

mm_beauty_facts_2

Природний колір волосся у Норми Джин був коричнево-рудий. Її перетворення на світлий медово-білявий колір відбувалися у голлівудському салоні краси Frank & Joseph. Цей салон мав солідну репутацію, бо в ньому обслуговувалися такі голлівудські величини, як Інгрід Бергман та Рита Хеворт.

Подейкують, що Мерилін довелося дев’ять (!!!) разів перефарбовуватися, щоб нарешті досягти бажаного кольору.

Читайте також на krasainfo.com

Анджеліна Джолі: Я зрозуміла, навіщо мені ці губи

3 факт про красу Мерилін Монро

mm_beauty_facts_3

Мерилін Монро ніколи не мала власного стиліста, візажиста та косметолога. Сама годинами висиджувала перед дзеркалом, наносячи грим. Одного разу фотограф застав її з підручником анатомії в руках – так Мерилін досягала вершин у своєму мейкапі.

Чим складнішим був її макіяж, тим непомітніше він виглядав. Вона нікому не довіряла свою красу – сама накладала грим, робила зачіску, фарбувала нігті. Мабуть, тому вона завжди запізнювалася. Але ефект від її появи був приголомшливий: коли до кімнати заходила свіжа та сяюча Мерилін, розмови стихали і всі дивилися тільки на неї.

Читайте також на krasainfo.com 6 жіночих уроків від Моніки Беллуччі