6 жіночих уроків від Моніки Беллуччі

monica-bellucci-ava

Моніка Беллуччі – неймовірна жінка. Вона зуміла не лише закохати в себе всіх чоловіків, але й викликати захоплення у жінок. 51-річна красуня відверто ділиться своїми жіночими уроками, яких її навчило життя.

Жіночі уроки краси від Моніки Беллуччі

monica_krasa

«Краса й справді велика сила, але тільки, якщо ти вмієш нею користуватися. Це те ж саме, що мати «Феррарі»: якщо ти не вмієш їздити по-справжньому, воно тобі ні до чого».

«Люди можуть пробачити тобі розум, навіть талант, але красу – ніколи».

«Краса стає живою і цікавою, коли вона прихована одягом».

«Якось мене вразила така думка: красиві жінки створені для хлопців, позбавлених уяви. Я знаю чимало красивих людей, чиє життя – суцільний жах. Тому що у них немає нічого, окрім краси, тому що їм нудно з самими собою, тому що вони існують, лише відображаючись в очах інших».

«Про красу не можна говорити, як про який тягар. Це несправедливо. Краса – це великий шанс, за який можна бути тільки вдячним. До того ж вона мине, треба тільки почекати. Як сказав хтось недурний, її дії відводиться лише три хвилини, а потім ти повинна зуміти втримати на собі погляд».

Читайте також на krasainfo.com

Анджеліна Джолі: Я зрозуміла, навіщо мені ці губи

Жіночі уроки догляду за собою від Моніки Беллуччі

monica_dogliad

«Жодних секретів краси у мене немає, вона просто повинна йти зсередини. Неможливо добре виглядати, якщо ти не почуваєшся настільки ж добре. Це стосується не лише юних дівчат, але й дорослих жінок з досвідом…»

«Бути жіночною для мене – багаторічна звичка, адже ще мої мама, тітки й дві бабусі завжди доглядали за собою».

«Як і кожна дівчина, я обов’язково вмиваюся перед сном. Користуюся зволожувальним кремом з легкою текстурою. А ще п’ю дуже багато води, тому що зволоження зсередини вважаю вкрай важливим моментом. Крім того, я люблю макіяж. Туш і яскрава помада – ось що мені до душі».

«Я обожнюю робити макіяж. Навіть, якби мені не потрібно було щодня малюватися через роботу, я би все одно, прокинувшись, першим ділом брала би в руки туш і помаду».

«Фарбувати губи – це еротичний жест, красивий і чуттєвий. Це ритуал, який передається від жінки до жінки, – так робили мої мама і бабуся. Дуже зворушливо згадувати, як бабуся у 80 років малювала губи перед виходом з дому. І це було сміливо: вона показувала, що все ще хоче подобатися і бути молодою».

«Я ніколи не буду худою. Я за натурою доволі лінива. Люблю поїсти. Я справжня – така. І не маю наміру ставати несправжньою».

«Я знаю, що мені не можна борошняне, не можна хліб і пасту. Але що поробиш… Терпіти не можу заборон. Іноді шматочок задоволення необхідний, правда? Шкідливо, звісно. Але ще шкідливіше – відмовляти собі у всьому».

«Замість того, щоб ходити у спортзал, я ношу чорне – це набагато практичніше і приємніше».

Читайте також на krasainfo.com

Ріанна: Я чесно думаю, наскільки це було б весело – жити згідно зі своєю репутацією.

Жіночі уроки щастя від Моніки Беллуччі

monica-bellucci_happy

«Ні за що на світі не хотіла б, щоб мені знову було двадцять. Зараз я набагато щасливіша, ніж тоді, адже в цьому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо стати, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я точно знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити».

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

«Я почуваюся наодинці з собою добре і комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох дуже красивих людей, чиє життя жахливе. І їм дуже погано наодинці з собою. Відчувати внутрішній комфорт – це не те, як ти виглядаєш ззовні, а те, як почуваєшся всередині. Я щаслива людина, тому що відчула багато любові до себе – у мене дуже велика сім’я».

«Коли я була зовсім молоденькою, я всім хотіла довести, що у мене є ще й мозок. Зараз мені байдуже. Якщо хтось хоче думати, що я дурна, нехай думає, це його проблема. Якщо хтось думає, що красивим все саме йде в руки, це також його проблема».

«Я завжди хотіла бути незалежною, заробляла з 14 років, утекла зі свого провінційного містечка, де я задихалася. Досі не можу надовго залишатися на одному місці, переїжджаю з міста в місто. Я – така мандрівниця в глибині душі. І знаєте що? Я – найщасливіша жінка на світі».

Читайте також на krasainfo.com

10 стильних порад від найвідоміших дизайнерів світу

Жіночі уроки слави від Моніки Беллуччі

monica-bellucci-slava

«Усі ці списки і рейтинги створюються якимись іншими людьми, без моєї участі. Так, я відчуваю, що у мене є якийсь образ, але, загалом, я просто звичайна жінка. Якщо чесно, я не особливо звертаю увагу на ярлики. Що думають про мене інші люди? Для мене це не головне».

«Не потрібно ненавидіти людей, які заздрять, тому що вони визнають, що ти краща».

Жіночі уроки кар’єри від Моніки Беллуччі

bellucci-carrera

«Тіло актора – це його інструмент. Мені не подобається вульгарність на екрані й неоправдані сексуальні сцени. Але якщо вміти користуватися своїм інструментом, то все відбувається чуттєво і красиво, і я не маю нічого проти. Взагалі, я починала з модельної кар’єри і доволі рано навчилася позувати і відчувати своє тіло. Це не означає, що я готова скільки завгодно зніматися для чоловічих еротичних журналів, але робота зі справді талановитими фотографами завжди приносила і приносить мені величезне задоволення, навіть якщо я позую оголеною».

«Розуміти різницю між глянцевими фотографіями і собою в реальності дуже важливо. Ти не картинка, а справжня жінка. Про це не можна забувати!»

«Я би не змогла жити в Голлівуді. Вони всі там одержимі молодістю і красою, одержимі набагато більше порівняно з нами. В Америці актриси досягають сорокарічного віку й сходять з розуму. Кіноіндустрія потребує молодих і красивих. В Америці люблять певний тип жінок. Я от ніколи не буду худенькою. У мене маленькі діти, я лінива, я люблю поїсти. Кого це взагалі повинно хвилювати? Я справжня, моя краса природня».

«Я навіть не знаю, чому екран мене так збільшує. І не лише моє тіло, але й моє обличчя. У мене насправді таке маленьке обличчя, таке маленьке…»

Читайте також на krasainfo.com

12 стильних уроків для жінок від Джорджіо Армані

Жіночі уроки любові від Моніки Беллуччі

monica_love

«Що стосується любові, думаю, що у кожної жінки є свої інструкції і вона навряд чи ними поділиться. Чим є любов для мене? Звісно ж, нагородою! Я італійка, а ми відомі своїм темпераментом і гордим норовом. Тому, якщо хтось вирішить розбити моє щастя, йому буде непереливки! Я часто повторюю, що можу і вбити із-за ревнощів».

«Я знаю, що таке пристрасна любов, яка змушує торкнутися сутінкових зон твого власного «я», тих руйнівних чорних дір, які є в кожному із нас. Це доволі захоплююче відчуття, яке дозволяє дізнатися багато нового про себе. Особисто я надаю перевагу іншій пристрасті, в якій, звісно, є місце злиттю тіл, сексуальному єднанню, але також є щось, що змушує здійматися у висоту, а не скочуватися у прірву».

«Любов живе тільки тоді, коли є повага один до одного і свобода. Бажання володіти іншим, як річчю – абсурд».

«Щоденник красуні» – це жіночий сайт про красу і самопочуття, моду і стиль, секрети зірок і гарний настрій