Худніть обережно!

green-juice-alva

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Доброго ранку усім читачам «Щоденника красуні»!

Хочу висловити подяку редакції сайту за те, що у їхній статті «5 літніх смузі від знаменитостей» немає переконань стосовно того, що саме ці смузі допоможуть скинути зайві кілограми.

Адже зараз це дуже модна тенденція і багато різних сайтів пропагують цей «метод схуднення». Насправді процес схуднення повинен включати в себе цілий комплекс різноманітних вправ і здорове харчування. Невже хтось вірить у те, що споживаючи лише смузі, зайві кілограми як рукою зніме? Смузі насправді зберігають усі поживні речовини, котрі містяться у продуктах, з яких їх готують, і є корисними. Але, якщо крім них більше нічого не вживати, створивши так звану дієту, можна швидше нашкодити собі і безперечно таки схуднути. Тільки такий процес схуднення буде супроводжуватись запамороченням, інколи нудотою, закрепами, сонливістю та млявістю, втратою працездатності організму, втратою свідомості й зайвої ваги. Тому перш ніж худнути таким способом, добре подумайте, чи не завеликі жертви в ім’я краси.

Смузі – це чудові вітамінні коктейлі, які здатні наситити організм на деякий час та поповнити запас енергії. Їх можна вживати на сніданок тим людям, які не люблять снідати повноцінно (а це дуже корисно і до цього треба звикати); як пізню вечерю і перекуси.

450_90

Але в жодному разі смузі не можуть бути основною їжею! Це лише альтернатива у тому випадку, коли потрібно швидко перекусити і додати організму хоч трішки вітамінів та енергії. Смачного вам і худніть на здоров’я!

З повагою,

Наталія

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.