12 стильних уроків для жінок від Джорджіо Армані

armani_ava

Юний Джорджіо Армані покинув медичний університет, щоби працювати в модній індустрії. Багато років потому він зізнався, що приніс життя в жертву роботі, і якби можна було все змінити, вчинив би інакше. Дізнайтеся з перших вуст, яких уроків навчило життя всесвітньовідомого дизайнера і якими він бажає поділитися з нами.

Урок жіночності від Джорджіо Армані

megan

На самих початках своєї кар’єри я думав, що жінки потребують певного захисту, особливого стилю, який би допоміг їм правильно сприймати себе самих, допоміг би досягти успіху. Сьогодні, багато років потому, жінки більше не потребують маскулінних форм.

Урок успіху від Джорджіо Армані

armanipieles5

Я радий, що в наші дні знову з’явилося бажання бути елегантними. Елегантність – ключ до вигляду, який непідвладний часу, до того, що ніколи не вийде з моди, з чим ніколи не вийдете з моди ви. Свій успіх я пояснюю вірністю цій філософії. Для мене стиль значно важливіший, ніж недовговічні модні тенденції.

Читайте також на krasainfo.com

10 стильних порад від найвідоміших дизайнерів світу

Урок стилю від Джорджіо Армані

emporio-armani-2007

Хороший одяг допомагає почуватися упевнено і покращити результат будь-якої діяльності.

Не варто докладати надміру зусиль, обираючи одяг: найстильніші люди виглядають так, ніби не докладають жодних зусиль до власного зовнішнього вигляду. В кінцевому результаті стиль зводиться до самовираження, і я не думаю, що хоч щось може виглядати справді жахливо на людині, яка є щирою сама з собою.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Урок моди від Джоджіо Армані

armani

Ми повинні раз і назавжди переглянути ейфорію, екстравагантність, цинізм та вульгарність. Мода є дуже важливим питанням. Мені не подобаються жінки, які, слідуючи за модою, стають її жертвами.

Урок сексуальності від Джорджіо Армані

armanicampaign

Виглядати сексуально – питання впевненості в собі. Це такий самий стан розуму, як і стан тіла.

Читайте також на krasainfo.com

10 стильних порад від дизайнера Анастасії Іванової

Урок елегантності від Джорджіо Армані

armanicampaign2

Бути елегантною – не означає кидатися в очі. Це означає – врізатися в пам’ять.

Урок аксесуарів від Джорджіо Армані

armanicampaign4

Значення аксесуарів в наші дні зростає, тож вкладайте гроші у взуття, ремені, сумки, краватки і тому подібне. Таким чином ви зможете оновлювати своє вбрання знову і знову. Пам’ятайте про кольори, які ви носите, і купуйте відповідні аксесуари.

Читайте також на krasainfo.com

Стиль Бріджит Бардо. Що нас навчила носити ББ

Урок кольору від Джорджіо Армані

giorgioarmanispring-summer2013

Обирайте тканини нейтральних кольорів, без яскравих узорів – вони прослужать вам довше.

Чорний та темно-синій виструнчують краще за інші кольори. Дотримуючись цієї кольорової гами, ви можете дозволити собі експерименти з формами і текстурою.

Урок аромату від Джорджіо Армані

giorgio-armani-and-sophia-loren

Ретельно підібраний аромат може стати вашою знаковою рисою. Це перше, що відчувають люди, коли ви заходите до кімнати, і останнє, що зникає, коли ви йдете…

Читайте також на krasainfo.com

Стиль Коко Шанель. Які речі створила для нас легендарна Мадемуазель

Урок сміливості від Джорджіо Армані

armani_young

Будьте сміливими у своїх переконаннях. Коли я експериментував із кроєм, це було всупереч загальноприйнятим ідеям та методам. Але я просто хотів створювати одяг, який би виглядав елегантно, і водночас був комфортним. Врешті-решт, мої ідеї увійшли в моду.

Урок розкоші від Джорджіо Армані

giorgio-armani

Справжня розкіш – це говорити те, що думаєш.

Урок щастя від Джорджіо Армані

armani_young2

Баланс між роботою та життям – ключ до щастя. Я приніс життя в жертву роботі, і якби можна було все розпочати спочатку, я би вчинив інакше.