Я оголошую тиждень жіночності

angy

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Наша читачка Анна Мартишева після прочитання статті «8 речей, які роблять жінку магнетично привабливою» зважилася на цікавий експеримент. Кожного дня упродовж тижня вона розмірковувала над одним із факторів жіночої привабливості й ділилася своїми враженням із друзями на сторінці у Facebook. Для Анни цей Тиждень жіночності був сповнений особистими відкриттями, тож ми сподіваємося що її лист стане натхненням і прикладом для інших жінок також.

anna_martysheva_ava

Анна Мартишева

«Усе робота, обов’язки перед всіма, суєта… А як же Я для Себе? Коли?… Прочитання цієї статті слід включити в ранкову медитацію. Розкажу, що із цього вийшло.

Я оголошую Тиждень жіночності!

День Перший.

У шаленому ритмі життя, зупинися, хоча б на кілька миттєвостей. Я кажу це собі і кожній із Вас, подумай… відчуй, що …

…Жіночність – це особливе відчуття своєї жіночої місії та енергії, це щоденний заряд доброти та лагідності, який ви даруєте світу та всім людям навколо себе.(с)

Тиждень жіночності. День другий

Чергова шпаргалка.

Я задумалася про жіночу місію. У чому вона? Здавалось би – питання просте. Але привело мене до довгого спілкування з собою на цю тему…

З’ясувати, у чому Місія, високе Призначення Жінки, можна, спробувавши зрозуміти: хто вона – Жінка, в чому її особливість?… Жінка – це Любов, подумалось мені. Отже і в цей світ вона приходить, щоб ділитися Любов’ю, дарувати Любов, рятувати Любов’ю, наповняти Любов’ю життя.

І ще одна думка прийшла. Цей процес нескінченний. Любові не може бути достатньо, її завжди не вистачає. Мені слід не забувати про це. І Вам, бажаю, це пам’ятати.

anna_martysheva2

Фото автора

Тиждень жіночності. День третій

Шпаргалка цього дня. Енергія Жінки.

Звісно, можна говорити про те, що Жінка, хоч і слабка стать, але в сучасному світі вона повинна бути сильною і, власне, жінки приречені бути сильними: адже самі вступають у конкуренцію із Сильною статтю. Але я – про іншу енергію. Енергія нескінченної доброти, мабуть, так її можна назвати. А порівняти – із чистим джерелом. Ця енергія і спрагу втамує, і очистить, і заспокоїть, і надасть сили. Кожній жінці вона дана від народження. І це – чарівно. Мені слід пам’ятати про це і всіляко проявляти. І Вам бажаю того ж.

Тиждень жіночності. День четвертий

Дуже важлива шпаргалка.

Я продовжую пошук істини. Це прекрасний шлях, на якому уже відбулося кілька приголомшливих відкриттів. Ось одне з них. Смирення.

Риса природньо властива Жінці. Але забута, принаймні мною. Я ніколи не задумувалася – що це? А хто з Вас задумувався або вважає необхідним насправді бути смиренною у СУЧАСНОМУ СВІТІ?… По-справжньому БУТИ… Я зрозуміла, підробка неможлива. Адже це не поведінкова особливість, а скоріше стан душі й серця. Це – дивовижне поєднання м’якої вдачі й твердого духу, всепрощаючий, терпеливий характер. Я би порівняла її зі святістю. Від цих роздумів я просто в захопленні! Моя недомовність, скоріш за все, не змогла передати його Вам. Але я рада, що прийшла до цих роздумів.

Смирення настільки цінне в Жінці. Для неї самої і для світу, в якому вона живе. Хочу відновити це в собі й ніколи не забувати. Чого і Вам бажаю.

anna_martysheva3

Фото автора

Тиждень жіночності. День п’ятий

Шпаргалка щастя.

Жінка крокує життям маючи один чудовий інструмент – незбагненне почуття прекрасного… Інтуїтивно, керуючись усього лише ціллю – дарувати щастя, вона творить дива. Пам’ятаєте? Капелюшок, салат і – я додам – свято! І сама стає щасливішою. Жінка здатна створювати красу, але НЕ з нічого! Усе всередині неї. Думаю, що упродовж життя вона накопичує і розвиває в собі цю здатність, лишень якщо користується нею.

Щоденно я, як і багато інших, борюся із побутом замість того, щоби жити щасливо… Думаю, мені варто припинити це робити. Чого і вам бажаю.

anna_martysheva4

Фото автора

Тиждень жіночності. День шостий

Цей пост, як підсумок оголошеного мною Тижня Жіночності, не з’явився просто й легко, як попередні. Останні кілька днів не були звичайними, але видалися чарівними. Дещо почало змінюватися всередині мене або так: я зробила вибір – ЗМІНЮВАТИ… Вчора проходила один тест і відповідаючи на питання «що для вас щастя?» – серед різних варіантів вибрала «Любов». Переосмислюючи все, що важливо для мене в житті – материнство, вдячність, натхнення, самореалізація, кар’єра, добрі діла, чесність – не стали б ТАКИМИ вагомими у моєму житті без Любові й не мали б у ньому місця взагалі. Мене пронизало ось таке осяяння: Шлях до Жіночого щастя проходить через Любов, любов – не труд і не байдикування, а – творення. І в першу чергу – творення СЕБЕ. Мене окрилили і дуже обнадіяли ці відкриття. Хочу ні на мить не забувати, що все у житті – в ім’я Любові. Зрозуміти це, від усієї душі, я бажаю і Вам».

Анна Мартишева

м. Київ

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.