Анджеліна Джолі: Я зрозуміла, навіщо мені ці губи

angy_ava2

Анджеліна Джолі настільки цікава персона, що кожна грань її життя привертає до себе надзвичайну увагу. Вона успішна акторка, щаслива дружина й мати, активний громадський діяч та працівник ООН і неймовірно приваблива жінка. Дізнайтеся про найцікавіше в житті Анджеліни Джолі з її власних цитат.

angy_happy

Цитати Анджеліни Джолі про Особисте Щастя

“Я щаслива нарешті бути собою, раніше у мене ніколи цього не було. Я ховалася за інших людей, намагалася знайти себе через своїх героїнь, жила їхнім життям, але ніколи не була собою».

«З’ясуйте нарешті хто ви, незалежно від вашої сім’ї, чоловіка чи дружини. Знайдіть себе в цьому світі й те, що вам потрібно, щоби почуватися комфортно на самоті. Я вважаю, що це найважливіше в житті. Знайдіть себе, тому що із цим ви зробите все, що завгодно».

«Я хочу бути відвертою на публіці. Я не хочу, щоби в мене були секрети, не хочу бути обережною, висловлюючи свою думку. Я хочу бути щирою, відкрито виражати свою точку зору й сподіваюся, мене правильно зрозуміють. Я не хочу перестати бути свобідною. І ніколи не перестану».

«Любити лише одну людину, турбуватися про неї до самої смерті, ростити дітей, проживати хороше життя, бути хорошим другом, постаратися з’ясувати, хто ти насправді, що ти любиш і завжди бути собою – ось моя мета».

«Наприкінці свого життя я б хотіла відчути, що зробила все, що могла, у всьому, за що бралася».

Читайте також на krasainfo.com

8 речей, які роблять жінку магнетично привабливою
angy_beauty

Цитати Анджеліни Джолі про Красу

«Мені завжди здавалося, що я виглядаю, як дурна лялька з величезним ротом і волоссям на прямий проділ. З часом ти дорослішаєш і розумієш, що всі ці речі в собі треба приймати. А потім цілуєш свого коханого і розумієш, навіщо тобі ці губи».

«Я відчула себе красивою, коли була на зйомках в Камбоджі (к-ф «Лара Крофт: Розкрадачка гробниць»). Я спотіла, волосся заплуталося, але я була щаслива, відчувала себе красивою і сексуальною, тому що я вперше була собою. Коли хтось любить тебе, і коли ти робиш когось щасливим, ти раптом починаєш почуватися найкрасивішою людиною на землі».

«Я хочу виглядати гарно заради Нього, щоби він оцінив і подумав, яка ж я у нього красива. Тому я витрачаю і буду витрачати стільки сили, щоби сподобатися йому».

«Після того, як у мене з’явилася відповідальність за діточок, я почала ставитися до себе уважніше: дбати про здоров’я, відмовитися від шкідливих звичок».

«Істинна краса – це коли ви знаходите гармонію всередині себе і люди це бачать».

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

angy_brad

Цитати Анджеліни Джолі про Бреда Піта

«Одного разу мене осінило, що заміж треба виходити за однодумця».

«Іноді я думаю, мій чоловік – такий надзвичайний, що я не знаю, чому він зі мною. Я не знаю, чи достатньо я хороша. Але якщо я роблю його щасливим, тоді це – все, чим я хочу бути».

«Я вважаю, що готувати їжу, прати білизну і прасувати сорочки мого чоловіка – мій історичний обов’язок, і я бачу в цьому істинне жіноче щастя – дбати про свого мужчину».

«Любов – це коли ти віддаєш і тобі хочеться віддавати ще більше. Пристрасть – це коли ти береш і тобі хочеться брати ще».

angy_lara_croft

Цитати Анджеліни Джолі про Кар’єру

«Я намагаюся вкласти у своїх героїнь все, що у мене є. Але, разом з тим, я намагаюся не забувати, що кіно – це не життя. Щоб ви не думали про моїх героїнь, це не я. Я постійно у пошуку, і цей процес безкінечний».

«Мені подобається моя робота, я розважаю людей, і це чудово. Але, якщо я врятую чиєсь життя, це принесе більше користі. У моєму житті буде більше сенсу».

«Мені б хотілося перестати грати, але я боюся, що я зможу робити більше добра, як актриса, ніж просто як працівник ООН. Це те, що я повинна прийняти. Я більш успішна, як актриса і як працівник разом».

«Ніколи не погоджуся на роль, якщо не буду впевнена, що я краще, ніж будь-хто підходжу для неї».

Читайте також на krasainfo.com

5 найкращих фільмів, які створили стиль Одрі Хепберн
angy_oon

Цитати Анджеліни Джолі про ООН

«Я вирішила, що допомагатиму людям, але насправді виявилося, що ці люди значно більше допомогли мені, ніж я їм. Вони змінили мене на краще. Я перестала зациклюватися на своїх особистих проблемах».

«Робота в ООН дуже змінила мене. Я зустріла людей, які пережили такі жахи, які більшість з нас навіть не можуть уявити. Мене вразила їхня незвичайна сила духу. Завдяки ним я переосмислила своє життя».

«Любов – це, коли бажаєш всього найкращого людям, яких любиш, коли ставиш їхні інтереси й благополуччя вище власних, завжди. Любов все може. Це те, заради чого варто жити».

«Коли ти робиш щось для інших від душі, не очікуючи подяки, хтось записує це в книгу долі й посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв».

«Я планую працювати з ООН до кінця свого життя».

angy_about_yourself

Цитати Анджеліни Джолі про Себе

«Так, я часто різала себе й стрибала з літака. Усе це для того, щоб відчути щось незвичайне, тому що все інше здавалося надто простим. Я шукала щось глибше. Я завжди почувалася закритою у клітці. В мені завжди більше енергії, ніж може помістити кімната».

«Коли я почну думати логічно й не довіряти інстинктам, тоді я потраплю в біду».

«Мені подобається дорослішати, ставати зрілою і, відповідно, розсудливою. Усі події, які відбуваються в моєму житті, тепер я сприймаю простіше».

«Мені необхідно почуватися живою та свобідною. Я би краще померла, аніж жила, як тварина в клітці».

«Я завжди живу одним моментом. Не люблю робити плани на майбутнє. Завтра може змінитися усе – моє життя, мій вигляд, люди навколо мене, професія… А інакше – нудно жити».

Приєднуйтеся до сторінки у Facebook. Дізнавайтеся першими про найцікавіші новини краси, здоров’я, моди, стилю та життя зірок!