Не бійтесь експериментувати

tired-computer-eyes

Доброго дня. Хочу подякувати редакції «Щоденника красуні» за завжди корисні та цікаві поради. Давно вже читаю сторінку «Щоденник красуні» на Фейсбук, та ще жодного разу не було статті, яку б я просто пропустила, не прочитавши. Не оминула мене й стаття про те, як зняти втому з очей.

Оскільки я дуже люблю читати і багато часу проводжу за комп’ютером, моїм очам доводиться нелегко. Зазвичай я робила компреси з чорного чаю, які трішки допомагали очам розслабитись, ставало легше. У цій статті прочитала рецепт маски для очей з огірка та алоє. Вирішила ризикнути і нанести її навіть на брови, бо якраз там в мене постійно лущиться шкіра. Приготувала більшу кількість маски, ніж зазначено в рецепті, і скористалась нею ще й наступного дня перед сном. Ця маска замінила крем, яким я користувалась довгий час. По-перше, це набагато економніший засіб в плані грошей, а по-друге – результат миттєвий.

Хочу порадити усім читачам «Щоденника»: «Не бійтесь експериментувати і шукайте, те, що підходить саме вам!»

Галина

м. Ужгород

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.