Як самостійно зробити ідеальну форму брів

brow-shaping_ava

Якщо ви зробите ідеальний макіяж, але не відкоригуєте брови, цілком ймовірно, що у дзеркалі ви отримаєте недостатньо привабливе відображення. Саме брови надають обличчю доглянутого вигляду, а образу – завершеності. Дізнайтеся,як зробити форму брів ідеальною в домашніх умовах.

Брови – найголовніша характерна риса на обличчі, адже їхня форма може багато розповісти про людину. Тонкі та високо підняті брови свідчать про суворий характер і самовпевненість. Натуральні широкі брови видають спокійну та розсудливу людину. Неправильна форма брів навіть може додати віку. Оволодівши технікою корекції брів, можна легко надати їм бажану форму.

Для корекції брів вам знадобиться:

  • Пінцет для брів
  • Манікюрні ножиці
  • Олівець для брів
  • Щіточка від туші
  • Білий олівець для очей.

Читайте також на krasainfo.com

Що таке хайлайтер, айлайнер, каял і як ними користуватися

Якою повинна бути ідеальна форма брів

brow_shape

1. Початок брови

Правильно визначена точка початку брови задає основу ваших брів. Щоби визначити, де повинна починатися ідеальна брова, прикладіть олівець вертикально до кінчика носа. Тримаючи олівець паралельно до носа, відсуньте його на початок ніздрі. Ось тут і повинна починатися ваша брова. Волосинки між бровами на переніссі за цією лінією можете сміливо вищипувати.

2. Точка вигину брови

Для визначення точки вигину брови вам також знадобиться олівець. Тепер прикладіть його до зовнішнього краю райдужної оболонки ока. Ось це і є найвища точка вашої брови, звідки вона повинна йти на спад.

3. Паралельні лінії брів

Щоби отримати модну форму брів, дуже важливо стежити за напрямком ліній брови. Верхня та нижня лінії брови, які йдуть від початку до точки вигину, повинні бути чітко паралельні. Для ідеальної форми брів важливі точніть і графічність.

Читайте також на krasainfo.com

Кому потрібне нарощування вій

4. Кінчик брови

Точку кінчика брови також можна визначити за допомогою олівця. Прикладіть його від краю ніздрі до зовнішнього кутика ока. Там, де лінія торкається брови, і є її крайня точка. Якщо ваша власна брова не досягає цієї точки, її необхідно буде домальовувати.

5. Напрям кінчика брови

Якщо лінія брови буде занадто опущена вниз, ваш погляд може виглядати сумним або взагалі позбавленим виразу. Також лінію кінчика брови не можна залишати цілком рівною, це виглядає неприродньо. Кінчик брови, якщо провести від нього лінію до вуха, повинен бути спрямований до входу у вушну раковину (серединку вуха).

Читайте також на krasainfo.com

5 способів, як правильно користуватися олівцем для очей

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Як відкоригувати форму брів

brows_megan

1. Окреслення форми брів

Тепер, коли вам відомі основні точки для створення ідеальної форми брови, необхідно відкорегувати ваші брови під цей стандарт. Візьміть білий олівець для очей і відмітьте ним основні точки: початок брови, точку вигину та кінчик брови. Окресліть олівцем форму брови з паралельними лініями, а після точки вигину зведіть ці дві лінії разом в точці закінчення брови. За допомогою пінцета акуратно видаліть всі волосинки, які не входять в окреслену вами форму брови.

brows_correction_pincet

2. Вищипування пінцетом

Перед вищипування волосинок продезинфікуйте пінцет і шкіру навколо брови. За напрямком росту легенько потягніть волосину, і вона сама вільно вийде зі шкіри. Не висмикуйте волосинки різкими рухами, із-за цього травмується шкіра і можуть виникати врослі волосини. Не варто допускати цього, оскільки врослі волосини або ранки можуть спричинити запалення.

Якщо після процедури корекції брів у вас з’явилося почервоніння або подразнення, нанесіть знову дезинфікуючий засіб і злегка змастіть кремом ці ділянки обличчя. Зачекайте приблизно годину до нанесення макіяжу, щоби зійшло почервоніння, шкіра вирівнялася після набряку, і ваш погляд виглядав свіжим.

Читайте також на krasainfo.com

5 процедур, які зроблять волосся красивим, здоровим, сяючим та ідеально прямим

3. Підстригання брів

Після того, як ви видалили всі зайві волосинки за межами окресленої білим олівцем форми, візьміть чисту щіточку від використаної туші і зачешіть ваші брови до лінії вигину вверх. Манікюрними ножичками акуратно підстрижіть 1-2 мм волосинок. Завдяки цій техніці брови виглядатимуть акуратнішими і легше вкладатимуться.

brows_correction2

4. Зафарбовування пустих ділянок брови

Корекцію брів слід закінчити за допомогою спеціального олівця для брів. Обирайте олівець на тон світліший від вашого рідного кольору брів, інакше буде надто помітно, що колір шкіри та волосинок відрізняється. Загостріть олівець і легкими рухами зафарбуйте брови в тих місцях, де не вистачає ваших природніх волосинок. Лінії олівця повинні бути ледь помітними і короткими, імітуючи природні волоски. Не виходьте за лінію, яку ви окреслити з самого початку білим олівцем. Насамкінець зітріть білий олівець. Ваші брови готові!