5 процедур, які зроблять волосся красивим, здоровим, сяючим та ідеально прямим

haur_ava

Кожна жінка бажає мати шовковисте і гладке волосся, з неповторним блиском і без посічених кінчиків. Салони краси тепер пропонують нам чимало процедур для краси волосся, але назви їхні часто не зрозумілі. У нашому огляді ми з’ясуємо, що таке ламінування, екранування, глазурування, кератинове випрямлення волосся і навіщо потрібні ці процедури.

Ламінування волосся

hair_laminat

Ламінування волосся роблять з метою захисту й відновлення ослабленого волосся, щоби надати йому блиску, об’єму та продовжити стійкість фарби. Ламінування буває прозорим та кольоровим. Прозоре не зафарбовує ваше волосся, але сприяє закріпленню фарбування. Кольоровий ламінатор містить пігменти, які надають волоссю помітного відтінку, але при цьому не псують волосся. Ця процедура є цілком безпечною, тому немає протипоказів.

Процес ламінування волосся

На чисте волосся наносять ламінуючий засіб, який утворює на волоссі захисну плівку, загладжує волосяні лусочки і заповнює невидимі пошкодження на поверхні волосини. Тривалість процедури – 30-40 хвилин. Опісля залишки ламінатора змивають. Результат ламінування тримається від 3 до 6 тижнів, оскільки захисна плівка, яка покриває волосся, поступово змиватиметься. Тривалість дії залежить від частоти миття волосся і від обраного способу ламінування: холодного або гарячого. Ефект гарячого ламінування є сильнішим і зберігається довше.

«Щоденник красуні» – це сайт про жіночу красу і самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій

Глазурування волосся

hair_glazur2

Жіноча краса і гордість – це блискуче і слухняне волосся. Якщо ви бажаєте саме такого результату, можете зробити у салоні краси глазурування волосся. Ця процедура для волосся доволі схожа із ламінуванням. Відмінності між ними частіш за все непомітні, однак красуні стверджують, що глазурування візуально не обтяжує волосся.

Процес глазурування волосся

На волосся наносять керамідну глазур, яка обволікає кожну волосину захисним шаром, а корисні речовини в її складі дбають про відновлення. Керамідну глазур наносять кількома етапами. Так само, як і ламінування, глазурування може бути прозорим або кольоровим, а ефект триває від 2 до 4 тижнів.

Читайте також на krasainfo.com

Чому волосся стає сухим і як йому допомогти

Екранування волосся

hair_ekran

Мета процедури екранування волосся – це здоров’я і відновлення волосся, надання об’єму, блиску та доглянутого вигляду. За процесом екранування дуже схоже з ламінуванням, різниця лише в тому, що екранування зміцнює волосся зсередини, а ламінування – ззовні. Тож деякі спеціалісти вважають, що екранування більш корисне для волосся.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Елюмінування волосся

hair_elumin

Елюмінування – це фарбування волосся засобами, які не містять окислювачів та аміаку. Під час проведення процедури елюмінування можна змінити колір волосся і зміцнити його зсередини. Тривалість процедури близько години, а ефект від неї тримається приблизно півтора місяця. Кольорове елюмінування, окрім захисту, надасть волоссю ще й бажаного відтінку, а безбарвне спрямоване виключно на лікувальний ефект для волосся.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Наймодніші кольори волосся весни-літа 2016

Кератинове випрямлення волосся

keratin_hair

Ця процедура передбачає випрямлення волосся на довготривалий період, без пошкоджень. У салонах найчастіше пропонують бразильське та американське кератинове випрямлення волосся. Слід враховувати, що до складу бразильського засобу входить формальдегід, сильний консервант, який може спричиняти рак.

Процес кератинового випрямлення волосся

На всю довжину волосся рівномірно наносять засіб із кератиновим складом, який не змивають, а сушать на волоссі за допомогою фену. Після цього випрямляють волосся прасочкою, нагрітою до температури 230º С. Процедура достатньо довготривала – 3 години, зате й результат найтриваліший серед усіх процедур – від 2 до 4 місяців.

Приєднуйтеся до сторінки у Facebook. Дізнавайтеся першими про найцікавіші новини краси, здоров’я, моди, стилю та життя зірок!