Як зробити ніжки бездоганними

legs_perfect_ava

Коли чоловіки оцінюють красу жінки, то обов’язково звернуть увагу на її ніжки. Саме тому красиві й доглянуті ноги є однією з «візитних карток» кожної жінки. Дізнайтеся, які процедури повинні стати для вас звичкою, щоб ви завжди могли виставляти свої ніжки напоказ.

Догляд за жіночими ніжками не такий легкий, як може здатися на перший погляд. З віком шар епідермісу оновлюється все рідше, тож ніжки не виглядають настільки привабливими, як в юності. Саме тому до повсякчасного догляду за собою повинні входити і регулярні процедури для ніг. Догляд за ногами можна довірити салонному спеціалісту, або ж проводити його вдома. Дізнайтеся, якими є основні правила красивих жіночих ніжок.

legs_perfect_1

1 правило красивих ніжок. Зволоження шкіри

Існує чимала кількість кремів для ніг, які кожен може вибрати на власний смак. Ця проста дія втілиться у відмінному результаті доглянутих, зволожених і молодих ніг. Регулярне зволоження ніг дозволяє покращити колір шкіри і відновити водний баланс.

Читайте також на krasainfo.com 5 ознак доглянутої жінки.

2 правило красивих ніжок. Регулярний педикюр

Не кожна жінка вміє самостійно зробити усі необхідні процедури для приведення ніг до ладу, тож не варто відмовлятися від салонного педикюру. Професіонал акуратно видалить ороговілу шкіру на ногах, надасть ідеальної форми нігтям, а також загоїть дрібні тріщинки та ранки на п’ятках.

3 правило красивих ніжок. Видалення зайвого волосся

Вибір методів епіляції існує чималий, і вам вирішувати, який саме обрати. Важливо, щоби після видалення небажаного волосся на ногах не з’являлися алергічні реакції та подразнення. Волоски на литках справляють відштовхуюче враження і свідчать про недогляд. Саме тому позбуватися зайвих волосків на ногах слід не лише в літній час, коли ноги відкриті, але й упродовж цілого року.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

legs_perfect_2

4 правило красивих ніжок. Пружні м’язи

Красиві ніжки – це не обов’язково накачані ноги спортменки, проте слід розуміти, що дрябла шкіра ніколи не прикрасить і не приверне захоплені погляди. Вечірні пробіжки або ж регулярна ходьба збережуть ноги в підтягнутій формі, і тоді на високому підборі проявляться усі ваші м’язи.

Читайте також на krasainfo.com

Що таке шугарінг і які його переваги

5 правило красивих ніжок. Вдало підібране взуття

Ніколи не варто купувати взуття тільки за красивий вигляд. Якщо розмір не ваш, або ж відчувається інший дискомфорт, навіть у найкрасивішій парі взуття ви не зможете ходити. Неправильний вибір взуття також може відобразитися у врослих нігтях, деформації стопи, викривленій осанці та іншому. Взуття повинно бути зручним і комфортним для повсякденного ходіння, і навіть на високих підборах комфорт залишається на першому місці.

Читайте також на krasainfo.com

Які жінки найбільше подобаються чоловікам