Куди дивляться чоловіки

ian_ana

Чому одних жінок на вулиці проводжають поглядами, а на інших навіть не звернуть увагу? Куди ж дивляться чоловіки, і що в жіночій зовнішності в першу чергу привертає їхній погляд?

Чоловіки дивляться на шкіру

body_look

Жінки можуть довго страждати від видимих ознак целюліту на стегнах, а для чоловічого ока це залишиться взагалі непоміченим. Проте чоловіки одразу звернуть увагу на грубу, суху й полущену шкіру. Чоловік любить не тільки очима, але й руками, тож обов’язково захоче торкнути об’єкта своєї симпатії. І якщо чоловіча рука відчуває на дотик приємну і м’яку, наче оксамит, шкіру, він втрачає голову. А до ямочок, горбиків, нерівностей та інших недоліків чоловікові немає жодної цікавості.

Що робити жінкам:

Аби завжди мати ідеально гладку, м’яку та доглянуту шкіру, жінці слід регулярно користуватися скрабами та зволожувальними кремами і лосьйонами для тіла. Окрім того, чимало засобів містять часточки, що віддзеркалюють світло, завдяки чому шкіра виглядає рівною і гладенькою.

Ще один суперзасіб для скульптурно рівної шкіри – це автобронзант. Засмагла шкіра виглядає значно рівнішою та привабливішою, аніж біла. Тож автобронзант справді допоможе вам виглядати в чоловічих очах, наче грецька статуя.

Читайте також на krasainfo.com

Косметика для осені. Що необхідно мати в косметичці восени

Чоловіки дивляться на волосся

hair_look

Коли чоловічий погляд зупиняється на жіночому волоссі, він не помітить легкого безладу у зачісці чи відрослого коріння. Чоловікам навіть більше сподобається зачіска в стилі «щойно з ліжка», аніж ідеально зачесане й вкладене гелями і лаками волосся. Природні кучері свідчать про вас, як про привабливу особу, яка не схиблена на своїй зовнішності й легка в спілкуванні.

Однак в чоловічій свідомості одразу закарбується образ недоглянутого волосся: тьмяні та сухі пасма виглядають дуже неохайно.

Що робити жінкам:

Жіноче волосся повинно бути пружним, блискучим і здоровим – це основне правило. Регулярно відвідуйте перукаря і позбувайтеся посічених кінчиків. Для оновлення кольору використовуйте тонувальні шампуні, а для блиску і живлення – бальзами, маски та спеціальні спреї.

Читайте також на krasainfo.com

5 процедур, які зроблять волосся красивим, здоровим, сяючим та ідеально прямим

Чоловіки дивляться на нігті

hands_look

Чоловік не помітить трендового відтінку вашого лаку, який на два тони відрізняється від попереднього, проте одразу зверне увагу на довжину та форму нігтів. Чоловікам не подобаються занадто довгі та загострені нігті, а від гелевих та акрилових стилето їх взагалі кидає в холодний піт. Тож тренди трендами, а чоловіча увага все ж дорожча.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Що робити жінкам:

Найбільше чоловікам подобають короткі й доглянуті нігті у формі м’якого квадрату або овалу. Акуратне покриття лаком також буде цілком доречним.

Читайте також на krasainfo.com

Модний манікюр весна-літо 2017

Чоловіки дивляться на губи

lips_look

Відсутність помади на ніжних і м’яких губах не виглядатиме крамолою для чоловіка, але надмірна її кількість уже дратуватиме. Надто товстий шар помади означає, що чоловік уже уявив її сліди на своєму обличчі, сорочці та реноме.

Що робити жінкам:

Замість помади, яка легко розмазується та розтікається, скористайтеся зволожувальним бальзамом або блиском з приємним фруктовим ароматом і кольором. Якщо чоловічий погляд не буде відволікатися на яскраву помаду, він зосередиться на ваших очах і виразному погляді.

Читайте також на krasainfo.com

Не відмовляйтеся від поцілунків! 10 порад для догляду за губами